SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs Silva, Arlovski vs Kharitonov na Strikeforce w lutym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym zobaczyć rosyjski finał

btw jaka stawka na GSP-Shields
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to zastanawiam się czy Antonio Silva ma czym zaskoczyć, pokonać Fedora? Co najwyżej siłowo mógłby próbować go zdominować, ale raczej postawiłbym, że prędzej czy później dużo szybszy Fedor zafunduje mu drzemkę.

Overeem powinien zdemolować Werduma w stójce, który szczęki też nie ma najmocniejszej. Droga do sukcesu Werduma to wiadomo dążenie do parteru, kondycyjnie też daje rade, a u Alistaira to niewiadoma.

Turniej ciekawie się zapowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
urde, do treningu stójki to mogliby mu dać jeszcze Melvina,

Troche nie ta waga jak na sparing partnera

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Generalnie sparingpartnerzy powinni być dobierani pod kątem przeciwnika (rozmiary albo styl walki albo pod kątem nauki, nie zawsze znane nazwisko może być sensownym sparingpartnerem. Dla Fedora do sparingów to przede wszystkim więksi, technicznie goście Druga sprawa, że Fedor jest w tym wieku, że raczej stylu stójki nie zmieni

Ciekawe czy Fedor trenuje parter z jakimiś czarnymi pasami bjj, bo o tym nie mówią? Czy cały czas jest zbyt dumny z sambo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje, ze nie trenuje z zadnymi czarnymi pasami bjj..
to rosja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947




Może i tym razem Spong by się przydał Jako jedyny w końcu przetrwał pełen dystans w finałach K-1 przeciwko Aliemu i nawet coś tam pokazał...

PS. Widziałem kiedyś na necie cały filmik z ich treningu ale nie mogłem go teraz znaleźć. Może ktoś inny przypadkiem będzie miał więcej szczęścia dlatego z braku laku wrzuciłem to choć niewiele widać...

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Trochę mnie nie było więc odpowiem grupowo

Barnett jest zayebiscie doswiadczonym zawodnikiem i to da mu zwyciestwo nad Rogersem.
Podobnie mówiono o Arlovskim w walce z Rogersem.

Ciekawe jaki będzie kurs na fedora, jak w miarę dobry to myślę że postawie pieniądze na rosyjski eksperyment ;)
Myślę że kursy nie przekroczą 1.25-1,30

Co do moich przewidywań to myślę że walka fedor-big foot może zakończyć się podobnie jak z rogersem. Fedor w pewnym momencie trafi swojego sierpa i skończy na ziemi. Po ostatniej walce big foota widać że ma braki w stójce.

werdum-overeem Myślę że werdum nie ma żadnego argumentu żeby usadzić overeema. Overeem musi trzymać walkę w stójce i tam szukać zwycięstwa które znając życie nastąpi w pierwszej rundzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Barnett jest zayebiscie doswiadczonym zawodnikiem i to da mu zwyciestwo nad Rogersem.
Podobnie mówiono o Arlovskim w walce z Rogersem.


Tyle , ze Arlovski w ogole nie mysli podczas walki (przyp. Fedor), a Barnett zawsze byl taktycznym i myslacym zawodnikiem. OCzywiscie wszystko zalezy od formy Barnetta, jak wyjdzie bez kondycji i po kebabach to --->


werdum-overeem Myślę że werdum nie ma żadnego argumentu żeby usadzić overeema. Overeem musi trzymać walkę w stójce i tam szukać zwycięstwa które znając życie nastąpi w pierwszej rundzie

Ktos kiedys pisal, ze WErdum moze nie ma mocnych wjazdow w nogi, ale z klinczu dobrze rzuca. Moje pytanie - kto o zdrowych zmyslach wejdzie w klincz z Overeemem ?

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-01-08 12:59:46

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-01-08 13:00:37

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Kursy na Strikeforce HW GP już są, wrzuciłem tu linka wcześniej już

Czytając fora mam wrażenie, że ludzie strasznie się nastawili, że Silva zostanie na 99% rozwalony po tym knockdownie zafundowanym przez Kyle (jakby Kyle nie był świetnym uderzaczem i jakby w 2r Silva się w stójce nie ogarnął btw). Kurs w okolicach 1.25 na Fedora zostanie i raczej nie będą stawiali na Silvę, także Ci co stawiają na Fedora raczej wyższych kursów nie dostaną, ewentualnie Silva zbliży się do 4.50-5.00

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2011-01-08 19:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Greg, a gdzie i jakie widzisz szanse dla Silvy na pokonanie Fedora?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW - od ilu lat wstęp?

Następny temat

Obóz K1 Zakopane 5-12 luty 2011

WHEY premium