SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor, współcześni zawodnicy MMA vs Bruce Lee...Ile jeszcze ja się pytam?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Czemu adepci JKD nie startują w MMA? Eeee bo to nie działa?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Na turniejach MMA walka się ani nie zaczyna, ani nie kończy. JKD jest ustawione pod inne realia niż ring. A zanim skomentujesz, sprawdź sobie nazwisko "Dan Inosanto" w necie. Masz jakieś zastrzeżenia co do jego podejścia do SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Eee, kto?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gość, który zaczął trenować BJJ mając koło 60tki i zdobył czarny pas po 70tce. Wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cavior spokojnie, te "kto?" zadałem, bo nie wiedziałem do kogo kierujesz słowa o tym, że ktoś kwestionuje jego podejście do sztuk walki. Co do mnie i moich zastrzeżeń...nie wiem czy takowe mam, w każdym razie Dan postawił na ciągły rozwój i przyswajanie tego co najlepsze (np. Bjj). Nie wiadomo co zrobiłby Bruce, jeśli dostałby dzisiaj oklep to pewnie przyswoił by właśnie cenne techniki, na pewno nie stałby w miejscu. Czyli - popieram podejście Dana. Baj de łej - czytałem teksty jak się nie mylę jegomościa Michała, który orientował się w 'tych sprawach' doprowadzając tutejszych forumowiczów do rozpaczy , a i wcześniej wiedziałem o co biega

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A czy ktoś z Was wie co nieco o jego walkach na jakichś dachach w Chinach? Mam cztery książki o Lee i niewiele tam o tym piszą. W internecie ich raczej nie można obejrzeć, przynajmniej ja ich nie znalazłem. Rzekomo obejrzał je Fedor i by pod wrażeniem jego umiejętności (cytaty na ten temat zostały przytoczone). No i nasuwa się pytanie:
Czy Bruce na pewno nie miałby szans w starciu z dzisiejszymi, najlepszymi zawodnikami z mma? Jeśli Fedor i inni byli pełni podziwu dla jego umiejętności to dlaczego tutaj tak wiele osób go...nie docenia???

No chyba, że tamte cytaty nie są prawdziwe...ktoś musi porozmawiać z Fedorem, nie ma innego wyjścia aby się dowiedzieć, gdzie leży prawda

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...ktoś musi porozmawiać z Fedorem [...] aby się dowiedzieć, gdzie leży prawda



Ja już wymiękam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Niewątpliwie to jedyne wyjście

Odpowiadając na główne pytanie: (...)Ile jeszcze ja się pytam?

Temat się skończy, gdy dojdzie do takiej konfrontacji... czyli nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
A czy ktoś z Was wie co nieco o jego walkach na jakichś dachach w Chinach?


A chodzi o dachy kryte gontem czy dachówką?

Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2010-02-02 09:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
I jaki rodzaj to był dachów?





Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2010-02-02 10:36:36

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy chwytacz świata w Łodzi- GOKOR

Następny temat

Trening dla fightera ocena FBW ??

WHEY premium