SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fajny Cykl. Relacja. Mocny275 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3406
2 strzal dopiero trena takze nic nie wiem czy bedzie dzialal. foty dam po skonczeniu antka. kurva sylwetka sie zmienia na duzy plus 2 razy wiekszy sie wydaje a waga taka sama. a taka pogoda ze juz wiecej zarcia na sile niechce w siebie wciskac...

Amicum Proba, Probatum Ama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3406
nie pisalem pochopnie ale juz tren sie wkreca bo mnie ten kaszel wkurvia i nie moge spac tak jak i wtedy co bilem starego dobrego EC trena. na treningu chce sie giac te sztangi kurde nie wiem co dalej robic bo 2-3dni cos nie moge normalnie jesc. nic nie wchodzi i waga stoi. moze to minie ;/ bo chcialbym jeszcze kilka kg na siebie dorzucic. ale sylwetka z tygodnia na tydzien coraz bardziej mi sie podoba.

Amicum Proba, Probatum Ama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To juz chyba blisko grobowej deski jak nie jesz 2 dni

Mocny wrzuc jakias fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29639 Napisanych postów 63006 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902867
Mocniak podkrec aero powinno apetyt ruszyc.choc ciezko krecic w taki upal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Spraw sobie blender i miel wszystko, kurczaka, ryz, owsiane, tunczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
mocny ale moim zdaniem waga nie bedzie szla do gory teraz ubijasz miesnie tracisz wode itd wiec teoretycznie mozesz nawet schudnac ale bedziesz coraz to lepiej wygladal mniej zalany itd przynajmniej ja tak mam a z zarciem jw aeroby zalatwia sprawe ruch za***iscie podkreca metabolizm
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
mocny napisz jak se radzisz byc na bombie a dni wte upalne dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
"mocny ale moim zdaniem waga nie bedzie szla do gory teraz ubijasz miesnie tracisz wode itd wiec teoretycznie mozesz nawet schudnac ale bedziesz coraz to lepiej wygladal mniej zalany itd"

macieja na 200mg antka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
tyraj dalej


Zmieniony przez - r0lnik w dniu 2009-07-20 19:48:07

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397


cykl przerwany ok 2 tygodnie temu. antka zjadlem nie cale 20tab pompa na treningu olbrzymia. tren z 3-4 strzaly i od razu moc lepsza. za gorące to lato na masowanie. lece test sobie delikatnie i na dniach odblok zaczne. zacznie sie chlodniej robic to przymasuje. a rzezbic sie nie chce bo wole mase jak wiekszosc tego dzialu waga szczytowa byla 93kg. łapka 46 i to przechodzilo teraz juz brak tego "nabicia"

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-08-03 14:43:04

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-08-03 14:50:56

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotorelacja, primobolan + tstovis

Następny temat

Kolejne pytanie w sprawie metki razaka.

WHEY premium