SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW 5x5 do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
Staż 4,5 miesiąca (2 miesiące chaotyczny split, 2,5 miesiąca FBW)
Cel treningu - zwiększenie masy mięśniowej oraz siły przy minimalnym przyroście tkanki tłuszczowej
Wzrost 182cm, waga 82kg
Dieta: brak śmieciowego jedzenia, trochę "na oko" - 3000-3500kcal, głównie jedzenie nisko przetworzone, owsianka, jajka, chleb żytni, ryż/kasza/makaron + kurczak, czasem ryba, czasem mielone, wieczorem twaróg
Trening 3 x w tygodniu ABA, BAB

A
przysiad ze sztangą 5x5
martwy ciąg 5x5
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej szeroko 5x5
pompki na poręczach 3x max

B
przysiad ze sztangą 5x5
wiosłowanie sztangą w opadzie 5x5
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej wąsko 5x5
podciąganie na drążku podchwytem 3 x max

Wcześniej próbowałem treningu z większą ilością ćwiczeń, ale nie zawsze miałem czas na coś takiego, czasem odpuszczałem ćwiczenia na biceps i triceps. Wolę zaplanować sobie trening krótszy i mieć pewność, że wykonam cały. Mam duży problem z podciąganiem, więc wybrałem wąsko z podchwytem. Co wy na to? Proszę o ocenę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778016
Przydałoby się jakieś wyciskanie barkowe do tego plany. Wąski podchwyt może być. Reszta ok. Ewentualnie możesz dać zamiennie martwy ciąg a na kolejnym treningu przysiad.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu

Następny temat

Domowa siłownia

WHEY premium