SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FARMAK - ciekawostka - wałek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Walek to walek proponowal bym zlew strata czasu ps jak szalec to szalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Kolejna walowana serie to prawdopodobnie 21006 11 2008. Wszystkie objawy sie zgadzaja, podobnie zreszta jak i roznice, ktore mozna zobaczyc na fotkach Shoxa. Ampulka ciensza, rozne grubosci paskow, naklejki schodza bez problemu po potrzymaniu ampulki przez jakis czas pod woda. Wlasnie kur.... dostalem taka serie. Poznym wieczorem wkleje fotki, zeby jeszcze eksperci sie mogli wypowiedziec:)

PS To pisalem ja - QOORA, ktoremu zablokowano dwa konta za niewygodne pisanie prawdy. Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
potwierdzam, mam taka sama partie 21006, jak w poscie wyzej i ewidentnie jest "walowana". natomiast czy dziala? ciezko powiedziec, wg mnie dziala, po 4 strzalach (bedac na redukcji) mam lape jak za najlepszych czasow otluszczenia >20% bf, przy zdecydowanie lepszej definicji /zylki, etc/.

czuje, jak mnie rozp...ala na treningach, sila w przod, pompa az chce wyjsc z siebie. dieta ani odrobinke nie zmieniona, wiec tu nie ma przyczyn zmian. kreatyna odstawiona, wiec to takze nie to. wydatnie zwieksza sie apetyt. no i cos sie w jajach kotluje, nie wiem czy to ok - niech mnie ktos uswiadomi, czy przy wbijaniu tescia czuc cos w dzondrach.

obstawiam, ze staf dziala, z jednym ale - 50mg e2d to zart (waze ponad 100kg przy ok. 14-15% fetu). czuc wahanie stezenia, roznice miedzy dniem bicia i bez bicia (bije z rana, wiec mam caly dzien na wyczucie sytuacji).

to moj pierwszy cykl, wiec nie wiedzialem czego oczekiwac, ale zapowiada sie niezle.

aha - zeby nie bylo, nie jestem zwiazany z zadnym z dilow i sam nic nie sprzedaje, wiec moja wypowiedz to nie chuyt majketingouy. jak w tym temacie zobaczylem, ze mam "wy***ke" to mi lekko sie podnioslo cisnienie, ale teraz widze ze chyba przedwczesna panika.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Poniżej wyniki badań po 100mg uderzonych 12 godzin przed badaniem, także estr dopiero wpuszczał test do krwi.
norma powyżej 13ng/dl, wyżej w laboratorium nie mierzą.
farmak under seria 10906.





nie ma co narzekać, przynajmniej jest troche taniej , a działać i tak działa bardzo dobrze.



Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2007-05-04 14:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Damian, tu nie chodzi o to, zeby bylo taniej, bo o ile to jest taniej?? 1-2 zl na ampulce?? Bez zartow, jesli kurde kupuje apteczniaka, to chce apteczniaka produkowanego w wyspecjalizowanych zakladach, a nie olej wlewany w piwnicy u pana Stasia, chocby dzialal tak samo jak oryginal! Chociaz moze masz i racje, bo to w sumie zalezy od podejscia. Ja w kazdym razie mam 20 ampulek do utylizacji, bo tego syfu na pewno wbijal nie bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
masz racje.

a tak sie zastanawiam czy przemyslal moze ktos, czy to nie jest oryginal?
moze producent po prostu zrobił cięcie budrzetowe na słabsze naklejki i tyle.


ps.
qora to co to za cykl jak 20amp tylko kupiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Naklejki naklejkami, ale ksztalt ampulek to juz co innego:) Poza tym widzialem oryginalne serie z data 2009, wiec teoretycznie produkowane po tych domniemanych cieciach, a wygladaly tak jak wczesniejsze oryginaly:) Ja oczywiscie wstawie tutaj fotki wieczorem, a i skonsultuje sie ze specjalistami na miejscu, ale poki co daje 95%, ze to walek:( Chociaz chcialbym sie mylic;P

Damian, skladalem zamowienie w okresie, gdy rozkrecala sie afera "farmakgate", wiec wolalem wziac tylko polowe towaru, tak na wszelki wypadek. Normalnie bralbym co najmniej 40-50 amp. Teraz ciesze sie, ze tak zrobilem:) Dzieki temu tylko 20 amp. wyladuje w kiblu:)
Ok, poki co spadam na silke wyladowac swoja frustracje nieudanym zakupem:(
Pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ostatecznie - ja moge zutylizowac twoj staf qoora ;)

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2007-05-04 16:10:10

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
Ja tu rewelacji nie widzę. Po tych wynikach można powiedzieć, że coś tam działa. Ale nie wiadomo, czy stężenie jest OK. Jak mam bić coś niepewnego, to mógłbym wybrać jakiś under. Faktem jest, że każdy stosujący czuje właściwości testa. Pewnie jest to zamierzone. Produkt się obroni, pójdzie opinia wałek ale działa i każdy będzie brał. Popyt znowu się zwiększy, wypuszczą większa zwalona partie i wakacje.

Gregor napisał, że ma tego "wałka" z apteki. Wiec już sam nie wiem co to jest.

Zmieniony przez - -Farmer- w dniu 2007-05-04 16:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Ja rowniez kupilem 20 amp naklejka schodzi bardzo latwo ale tusz sie niesciera.Seria 10906 zobaczymy jak dziala mysle ze na przemian z winsem na pierwszy raz styknie 50mg tego i tego waze ok 70 kg

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwypuklenie mięsni

Następny temat

CYKL

WHEY premium