SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FARMAK - ciekawostka - wałek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Masz na mysli polanie etykiety odrobina anabolikow tak??
Dziwne masz te experymenty rozumiem jakbys powiedzial przypocieraniu palcem ze silna ale olejem!!??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Zarówno po tym "lewym" farmaku jak i eap dupa boli ostro po kilku godzinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ma bolec, przeciez to iniekcja.

świerzak sie podnieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zluzujcie poślady, przeleciałem cały temat jeszcze raz i doszedłem do wniosku, że panujace tu opinie bazują na spekulacjach i kilku krzykaczach, nic miarodajnego.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7773
poplamiłem palce lekko olejem przedwczoraj przy pobieraniu substancji ( wszystko przez te mocne ampułki) i kiedy odłożyłem ampułkę miałem już palce w farbie. Ale dupa boli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Mineło kila dni i moge powiedziec, że ten "lewy" farmak coś w sobie ma, teraz to czuje. Bo mam juz problemy ze strony estrogenów (dośc wrażliwy na nie jestem) i wątpie, że pojawiły sie po 1 strzale eap, a wcześniejsze były farmaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 615
a ja mam pytanie..
jak to sie oplaca podrabiac takiego propa?
bo przeciesz wyprodukowanie takich ampulek to nie pikus.,trzeba miec maszyny itp.,i na dodatek nie wlewaja samego oleju tylko cos co dziala..wiec gdzie tu sens itp.,
czy zle mysle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
100g proszku propionatu można kupić za 100$ - 250zł, z tego można zrobić 2000amp po 50 w ampułce.
średnio ampułka 5zł = 10 000tys zł.

wiadomo, że koszty oleju, alko, amp, etykietek itd do tego dochodzą, ale sam widzisz, jak jest

Zmieniony przez - mjś w dniu 2007-12-31 15:24:48

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
poza tym - fake dzialal (czyli to nie wy***ka w doslownym sensie), ale jechal na reputacji aptecznego oryginalu.

zamiast lansowac kolejny under, o ktory wszem i wobec rozchodzilyby sie pytania "dobre to?" to tu podpieto sie pod znana marke, cieszaca sie najlepsza z mozliwych opinii - super produktu i nie podrabianego (o ironio, heheh).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 615
proszek tescia jest tani to fakt.,ale bardziej by sie oplacalo kupic gotowe ampulki po 10ml i je podrabiac.,bo zamyka sie je recznie.,ale jak wlac olej z propem do ampulki takiej jak farmak?trzeba miec maszyne specjalna.,bo recznie tego nikt nie zrobi..ani ampulki ani wlanie oleju do niej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwypuklenie mięsni

Następny temat

CYKL

WHEY premium