SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FARMAK - ciekawostka - wałek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551


Pomasuj ten bolacy (mozliwe ze zmieszali dzialajaca wersje z lipa)
I zobacz czy ten bol nie rozchodzi sie w strone masowania.
Wycwanili sie opur daja mieszankia dzialjacego stafu z maxymalna lipa zobacz : kupiel winsa EC pogrzebalem i wydzielilem tylko tyle ze w tym wypadku mam winstrol tak czy inaczej niewiem w jakim stezeniu

Zmieniony przez - EL_Gawel w dniu 2007-05-17 11:35:24

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Nie robcie burdelu z tematu! Wez tym winsem sie zajmij w innym temacie, a nie do Farmaka wrzucasz i dywagujesz. Jeszcze chwila i ludzie zaczna tu przepisy na racuszki z platkow owsianych wstawiac!

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
gawl bylo rowno 100 czy z bonusem?sory za offtopic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Center nie liczylem dokladnie Ale tych slabszych jest 79 wiec chyba w drugim worku ok 121.
QOORA wyjdz najlepiej z tego forum jestes slosliwcem ktury bezmyslnie prubuje postawic na swoim wiedzac ze niemasz racji a i widocznie klania ci sie nauka czytania ze zrozumieniem.Nieodpisuj chociaz jak chcesz od dzisiaj nieistniejesz dla mnie

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Mam farmaka 21006 data na 11.2008

za dwa dni zaczne wbijac zobaczymy jak klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
el_gawel chodz do spamu to pogadamy bo mam pare pyt.
A co do farmaka kwestia zrodla jak masz pewnego dila i towar z 1 reki to powinno dzialac jak trzeba generalnie szkoda to farmak to byl moj faworyt;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Gawel, zamiast edytowac posty i wrzucac do tematu glupoty wracaj do gimnazjum i popraw ortografie. Przeciez tego sie czytac nie da.

Pauleq, nie pisz, ze masz Farmaka, bo daje sobie glowe uciac, ze masz cos, co tylko przypomina Farmaka:) Mam te sama serie i widzialem juz ich kilka - wszystko to walki - niestety:( Probuj wbijac, podobno te walki dzialaja, ja tam nie wiem, bo na pewno swojego wbijal nie bede i czekam na oryg.:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Wbije to zobacze. Jak walek to sie w****ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Pauleq ja wbiłem i co ;D ? nic nie czuje
teraz walne EAP to bede miał porównanie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
luks to jak mozesz postaraj sie przypomniec cala reszte i dokladne sczeguly ampulek??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uwypuklenie mięsni

Następny temat

CYKL

forma lato