SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Zmiany od sezonu 2010 - zakaz tankowania, brak kocy...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jeśli tyle zespołów jednomyślnie podejmie decyzję o zbojkotowaniu sezonu 2010, to nie ma bata żeby regulamin na przyszły sezon nie został zmieniony

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9612
Ograniczenie niemniej popierają wszyscy. FOTA już dawno to postulowała, ale nie leży im ten podwójny regulamin.

Poza tym, wątpię, aby ktoś odszedł - wielka polityka nacisków na FIA. Wyciągnieli najcięższą altyrelię. No chyba, że ktoś szuka pretekstu, żeby opuścić serię z twarzą. Pierwsze co mi przychodzi na myśl, to BMW... Toyota również zapowiadała wycofanie się jeżeli braknie zwycięstw. Naprawdę jakiś zespół fabryczny może się wycofać, ale PRAWDZIWYM powodem nie będzie zmiana regulaminu, raczej zasłoną dymną.

Pewną przesłanką co do odejścia Ferrari mogłoby być szerokie zaangażowanie Fiata w USA. Mogliby osadzić się w Champ Car, co już z resztą kiedyś zapowiadali, ale Bernie załatwił sprawę polubownie i zostali w F1. Niemniej uważam to za niemożliwe. Chociaż stare porzekadło prawi 'nigdy nie mówi nigdy'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mosley powiedział że wyobraża sobie bez problemów F1 bez Ferrari, ja jakoś nie bardzo

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
Ja osobiście uważam, że f1 powinno wprowadzać nowninki do świata motoryzacji, a oni kombinuja z jakimś śmiesznym budzetem. W dodatku taktyka w f1 to jest coś pieknego, dzieki niej słabsi moga pokonać czasem lepszych, a tak to co?? Stawka jak wystartuje tak dojedzie?? A o pomyśle z kocami opony to już nie ma co mowić.
To zawsze był sport kosmicznych technologi, a teraz to sie robią zwykłe wyścigi.
Według mnie f1 straci bardzo dużo na atrakcyjności po tych zmianach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój łancuch hałasuje %-)

Następny temat

Rowerek na sezon

WHEY premium