SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Evls Prague Pro Praga 2015-10-03-najlepsi Pro tydzien po Mr Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Ciekawe czy zaplacil kare ( Kai)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Do zawodów warto przygotować sie naprzód-a szczególnie do zawodów zagranicznych.
Jeżeli ktoś mysli czy pojechać do Pragi-warto juz dziś zacząć działać

Czas szybko upływa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Lukas Osladil-czeski pro w kategorii 212, w tym roku wystartuje w open.

Pewnie zachęciłły go do tego kroku dwie sprawy

-ogólnie słaby poziom tegorocznych zawodów w open

-nieporównywalnie wyższe nagrody w open niż w 212


Po trzech latach wśród profesjonalnych zawodników w kategorii aż do 212 funtów to czeski kulturysta Lukáš Osladil przeniósł się do kategorii OPEN OPEN bez limitu wagi! Był wiosną 2014 konkurować po raz ostatni, niż zaczął zdobywania masy mięśniowej. Jesienią 2015 będzie konkurować między najcięższych kulturystów po raz pierwszy. On będzie debiut na czwartym roczny EVLS Pradze Pro na początku października. Jest to konkurs, w którym był już dwukrotnie w konkurencyjnych swojej byłej kategorii wagowej.

Myśli o zmianę kategorii na uwadze Lukas był od czasu jego debiutu wśród profesjonalistów w 2012 w Toronto Pro. "To miejsce, gdzie po raz pierwszy spotkał się specjalistyczną trener i odżywianie George Farah, z którymi współpracował ostatnich sezonów. Powiedział mi, że chciałbym zmieścić się w kategorii Open z powodu mojego dobrego ciała, a zwłaszcza mojego wzrostu. Ale ja nie miałem takiego wsparcia zespołu w tych dniach, więc zatrzymałem się w aż do 212 funtów kategorii. Ale na początku 2014 roku zapadła ostateczna decyzja, "wyjaśnia Lukáš. "Największą zmianą i korzyści dla mnie jest fakt, że teraz nie muszę podkreślić sobie z montażu w 96 kg," mówi.

W pierwszej połowie 2014 roku Lukáš ostatnie cztery ukończył zawody w kategorii do 212 funtów. Po Arnold Classic Mozolani Pro New York Pro i powiedział do widzenia do swojego byłego kategorii wagowej z siódmego miejsca w Toronto Pro. "To była w końcu maja. Od tego czasu zacząłem przygotowania do przejścia do kategorii Open. Po pierwsze, miałem dwa miesiące wyłączyć, a następnie zacząłem przybierać na wadze. Okres ten trwał do końca roku, kiedy przybrał na wadze do 114 kg. Po, że moje ciało potrzebuje przerwy, więc faza ustalający po ", mówi trzydzieści pięć lat stare kulturysta.

Lukáš ponownie zaczął przybierać na wadze w maju, a teraz waga 109 kg. Dlatego różnica między ciężarem konkurencji i wolnego wagi sezonie będzie według niego około pięciu kilogramów. "Jest to najmniejsza różnica, jaki kiedykolwiek miałem w mojej karierze. Jeśli miałbym 105 kg na zawodach, to będzie wielki sukces dla mnie. Jednak 103 kg w tej samej jakości, jak w zeszłorocznej Arnold Classic będzie zbyt dobre. To zależy od złożoności, symetrii, twardości. Nawet dziesięć kilogramów lżejszy kulturysta może pokonać przeciwników równie wysokie. Ja po prostu teraz skupić się na jakości i zobaczymy, "planuje Lukáš.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Czeski zawodnik Dalibor Hajek wystartuje w zawodach EVL's

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
W Pradze będzie okazja zobaczyć w akcji zawodowego kulturystę Raúla Sáncheza,który wystartuje w kategorii 212




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1567
Również uważam że Marek zamknie stawke. Tak jak bardzo podoba mi sie plastyka jego mieśni, to bardzo rażą słabe plecy i dwugłowe tyłem. Fajnie że chce spróbować bo to powinien być cel każdego zawodnika stanąć koło najlepszych. Ale mam mieszane uczucia, zbyt dużo braków w jego co by nie było potężnej sylwetce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Kto będzie w Pradze to zobaczy to na żywo-bilety dla forumowiczów SFD sa do zdobycia w konkursie-jest osobny temat.


Do zawodów zostało:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Dennis Wolf potwierdził swój start w Evls Prague Pro 2015.

W zeszłym roku wygrał te zawody,Kai Greene sie wycofał z powodu choroby,po eliminacjach był dopiero czwarty


Info o Wolfie :


Dennis Wolf potwierdził swój udział w EVLS trzeci Praga Pro, gdzie rozpoczął się już w 2014 i 2012, kiedy oba konkursy wygrał.

Pochodzący z byłego ZSRR, który przeniósł się z rodziną do Niemiec w 1992 roku, Dennis Wolf raz pierwszy zainteresował się kulturystyce jako hobby. Jednak jego doskonałe genetyki szybko okazało się, i Dennis postanowił zacząć konkurować na arenie międzynarodowej.

W 2005 roku Dennis wygrał ciężkiej i ogólne zajęcia w Mistrzostwach Niemiec, a następnie przeszedł na zawodowstwo w wadze ciężkiej i ogólnych zwycięstw w Mistrzostwach Świata Amatorów, torując drogę dla jego debiucie na zawodowym IFBB w 2006 r Supershow Europa w Teksasie. W 2007 roku Dennis stwierdził swój pierwszy profesjonalny zwycięstwo w Keystone Pro Classic, a rok później umieszczone 5-ci w prestiżowym Mr Olympia.

On jest już jednym z najlepszych kulturystów świata i musimy na niego liczyć.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Oprócz Marka Olejniczaka zadebiutuje w Pradze inny amator,które notabene także w Pradze,rok temu, zdobył kartę pro -Roman Fritz..
Kto śledził zeszłoroczna relacje -widzoał cały przebieg zawodów .

Fritz pokonał wtedy renomowanego Dawida Hoffmanna oraz rewelacyjnego 25 letniego Petara Klancira


Niemiecki kulturysta Roman Fritz rozpoczął pracę wieku około 15 o masie ciała niezwykle chudych 121lbs. Zrobił jego pierwszy koncert po około 2,5 lat treningu. Właśnie skończył 18 lat. To był pokaz na szczeblu państwowym, mistrzostwa 2006 w Bawarii, a on startował w gigantów Juniorów w 208lbs.

Stał się mistrzem nowy Ogólna wygrywając Kulturystyka niemiecki ogólny 2013 Mistrzostwa Niemiec. Roman Fritz jest kulturysta, który w zeszłym roku całkowicie zdominowany prestiżową Olympia Amateur Europie, gdzie w pojedynku pokonał Milan blisko Sadek.Zwycięstwo przyniosła mu legitymacji zawodowej. Skorzystał z tej opcji, w tym roku planuje wykorzystać tę PRO karcie. Powinno się zdarzyć już na EVLS Pro 2015 i Praga to będzie jego obecność premiera!






Tak Roman zdobył karte pro-oczywiście wyglał Amateur Olympia open.


Jakie są szanse w rywalizacji z nim -Marka OLejniczaka?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4572 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
Milan Sadek 9 tygodni przed


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olympia Amateur Europe - Praga 2015-10-02

Następny temat

Chicago pro 2015

WHEY premium