SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erekcja - problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
ja na problem z erekcja stosuje gel http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1709-Power4Sex-zel-na-potencje.html?affiliate_source=propartner&affiliate=005906 smaruje czlonka i po 10 minutach mi staje ale oczywiście mam bodzce sexualne
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
.

Zmieniony przez - qwerty886 w dniu 2013-04-09 09:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Po różnych próbach mogę polecić long men, niezawodny, zawsze działał i nie trzeba długo czekać na efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jako kobieta to polecasz na problemy z erekcją czy taka forma kryptoreklamy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Panowie mam podobny problem co autor. Mam 28 lat i problemy z potencją. Na początku byłem pewien,ze jest to problem z odżywkami. Potem przestałem je stosować ale problemy z erekcją pozostały. Nie chcę faszerować się od razu sildenailem bo sie troche boję. Czy jest coś ziolowego co zadziała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Tak, działają. Ale oczywiście nie wszystkie. Poza tym, one nie tylko są ziołowe, ale mają też jeszcze dodatkowe wspomagacze.
Z tych które mógłbym polecić jest np man tabs lub eromen. Oba są dobre, ale gdybym miał wskazać lepszy, to pewnie byłby to eromen.
W dużym skrócie polecana jest dla tych wszystkich którzy nie są w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Mówiąc łopatologicznie, coś tam staje, ale nie na tyle, aby można było dobyć stosunek.


Zmieniony przez - pepson w dniu 2016-09-23 11:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Dziękuję za artykuły. Wiele z nich przeczytałem ale zalezy mi tutaj na realnych opiniach innych. Nie tylko na takiej wiedzy ;/ Pepson brałeś moze któryś z tych srodków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Brałem są okey. Jak masz problemy z osiągnięciem pełnej erekcji, to spokojnie pomogą.... mogę wysłać jak chcesz zdjęcie opakowania ze składem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krew w moczu

Następny temat

krew

WHEY premium