SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eq-Plex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Tyle? Zaproponowalem propa ale jak tak bardzo chce to eq jest najbardziej lightowy. Wiem ze zrobilem zle,ale oprocz stawów nie mialem zadnych efektow ubocznych,mysle ze eq-plex troche je nawilza. I skad wiesz ze moj estrogen byl na niskim poziomie? Robilem badania i mialem podwyzszony estradiol wiec od czasu do czasu 1kaps ATD nie zaszkodzi i mysle ze tez ma to wplyw na lagodniejszy pozniejszy odblok.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Hmm... Ja w ogóle bardziej przekonany jestem np. do propa solo, bo przynajmniej wiem co bije i wiem że nie ma tam jakiegoś niewiadomego syfu. Tyle, że jeśli walił bym propa to istnieje prawdopodobieństwo wyskoczenia gino? Wiem, że przy metylowanych to jest duże prawdopodobieństwo. EPI + Eq-Plex mnie właśnie zastanawia, ale nie wiem co do tego na odblok, w jaką ilość się zaopatrzyć, co pod ręką na w razie czego itp. Ja jestem zielony w temacie, tym bardziej, że pierwszy raz musi być wszystko na ostatni guzik zapięte. Chciałbym już teraz wiedzieć, a nie, że za kilka lat wyskocze z tym jak g**** z dupy i będę się miotał. Gdy przyjdzie czas na cykl wtedy na pewniaka będę wiedział co walić. Dużo właśnie osób poleca prop/meta, a EPI i Eq fajnie by było, bo lajtowe i nie aromatyzuje z tego co wiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
liść cloma na odblok, do tego daa+jakiś booster, w trakcie cyklu standardowa profilaktyka i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Jedyne co ci moge powiedziec to to ze jesli chcesz miec bardziej trwale i solidne przyrosty to bierz propa zamiast mety. Dobra nie zastanawiaj sie tyle tylko rob jakis lightowy pierwszy cykl albo czytaj forum i chlon to co przydatne:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Właśnie głównie pytam z ciekawości, bo warto wiedzieć co i jak jeszcze długo przed tym jak się weźmie. Ja z uwagi na wiek, poczekam jeszcze trochę. Dzięki panowie za komentarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Araś czy dać już te 800mg eq-plexa? Jak warto to już wydam więcej i tak w ch... mnie ten cykl wyniósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
daj te 800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
No trzeba przyznac ze jak ktos chce zrobic cykl na EQ to troche musi wydac. Chyba juz lepiej OXE kupic.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Oxa to teraz, z tego co wiem, też nic pewnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Pewnie tak ale sa i tacy co maja pewna:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Primobolan Depot i Deca Durabolin

Następny temat

co by tu dołożyć ??? SUSTA & DEKA

WHEY premium