SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endo - porada

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
ja po prostu nie czaje tych endo mezo i ekto wiem co to ,ale nie wiem jak rozpoznac itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak u Ciebie z robieniem masy? Masz z tym problem? Czy jest tak, że robisz mięsień i Cię podlewa fatem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
Ja nie robie typowej masy ,bo cwicze kB aktualne wymiary
Bic 36
Klatka 105
Pas jest 75 bylo 80
Biodra 85 oO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
ale nie jestem pewny zaraz ebde sie kapal to zmierze sie i zrobie Ci zdjecie z brzuchem ,a na zrzucenie tkanki tluszczowej robilem 3x w tyg aeroby po 40 min to tego dieta z ujemnym bilansem kcl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening aerobowy jest średni na redukcji. Poczytaj o adaptacji metabolicznej. Organizm dość szybko się przyzwyczaja i obniża wydatek energetyczny. Siłownia połączona z aerobami lub wysokointensywnymi interwałami jest dużo bardziej efektywna. A co ro redukowania kalorii, to popełniasz błąd. W wieku 16 lat masz bardzo wysoki poziom hormonów odpowiadających za wzrost i z tego powodu masz większe zapotrzebowanie na makroskładniki. Obcinając kalorie robisz sobie krzywdę

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-08-28 10:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
i tak juz nie urosne ,a trening aerobowy robilem po silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi o to czy urośniesz czy nie. Przykład który zawsze podaję w odchudzaniu: W przypadku niedoboru wapnia jest on pobierany z kości. Jeśli nie będziesz dostarczał wystarczającej ilości wapnia, witaminy D czy białka to osłabisz kości i zęby. Takie niedobory prowadzą do osteoporozy w późniejszym wieku. Więc warto to przemyśleć nie tylko ze względu na wzrost

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-08-28 10:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
to wiem staram sie uzupelniac te braki np tabletkami.

A ja kto jest z tym endo nigdy nie bede mial waskiej talii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tabletkach to możesz sobie rutinoscorbin brać jak się przeziębisz. Nie ważne jest ilość dostarczanych witamin i minerałów ale ich biodostępność. Pamiętaj, że z naturalnego nieprzetworzonego jedzenia wchłanialność może być kilkakrotnie wyższa niż z tabletki.
A co do pasa, to nie wiem czy możesz dojść do założonego wymiaru. Ale możesz rozbudować plecy i barki co zmieni efekt. Zasada iluzji - czym szersze plecy, tym węższy pas. Ronnie coleman miał w dniu zawodów ponad 100cm w pasie. Tylko czym się przejmować, skoro plecy i barki miał ogromne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 885
no tak tylko ,ze Roonie to kulturysta ktory na sterydy wiecej kasy wydal niz ja na jedzenie ... Pozatym co z niego za kulturysta kupa miesa nie proporcjonalnego.

A znasz cos na zmniejszenie owbodu w biodrach ?

Jak wroce do zdjecie dam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do sprawdzenia

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium