SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik przytyć ! pomocy dieta-suplement

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
Witam wszystkich, mam pytanie waże 56 kg przy 175cm mam 18 lat niedowaga same kości ,i chcę przytyć 10 kg i nie będę ćwiczył bo nie mam czasu .I moje pytanie jest takie nie mam czasu na jedzenie i ćwiczenia ,może jakieś suplementy proponujecie lub odżywki ,białko.bo chce wkońcu normalnie wyglądać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Masz 18 lat i nie masz czasu na jedzenie i siłkę? W takim wypadku chyba tylko pasza dla prosiaków :D

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
Nie mam czasu bo w szkole od 8 do 15 potem idę do pracy od
17 do 23 i cały dzień więc doracie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Weź gościu ogarnij się każda wymówka jest dobra a na przyrządzenie odżywki znajdziesz jakoś czas...

jak chcesz normalnie wyglądać to zacznij ćwiczyć i jeść

brak słów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
Ale nie mam czasu... Kiedy niby... Szukam jakiegoś suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Głupie gadanie że nie masz czasu jak byś chciał to byś znalazł czas... suplement nic ci nie da bez reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Nie istnieje suplement, ktory bylby w stanie Ci pomoc. Przykro mi. Chociaz czekaj, jest jeden!

Nazywa sie dietanabol. Czyli kurczaki, ryz, oliwa z oliwek, warzywa, jajka i masa podobnych suplementow.

A tak na powaznie: nie masz szans przytyc, jesli nie bedziesz jadl duzo, w odpowiednich proporcjach i w odpowiednim czasie.

Innej drogi niestety nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
ja robię jedzenie dzień wcześniej i jem w pracy! pracuje od 8 do 20 nieraz 2-3 w nocy i mam czas na jedzenie :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie ma żadnych magicznych pigułek. Czytaj posty podwieszone w tym dziale, ułóż sobie jakaś dietę według nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
a jak weekendy jest wtedy czas cos porobic? ale j/w bez diety, suple nic nie dadza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do racjonalnego odżywiania

Następny temat

warto jeśc??

WHEY premium