SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2020-21

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11055

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
JEST-KURS 1-10,ale nie postawie bo uwazam ze nie wygramy ze szwecja-lepsi sa popro9stu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Mecz będzie trudny, to pewne. Tym niemniej, nie robiłbym ze Szwedów tytanów nie do pokonania. Na kartce papieru wyglądają, jak my. Zadecyduje dyspozycja dnia, nastawienie i zapewne trochę szczęścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
20% na wygranas Polski 20% na remis 60% NAA Szwecje tak to9 widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
"To co lubię u Sousy, to fakt, że on nie miał pojęcia o klimacie tej drużyny w przeszłości. Ogląda trening, widzi 17-letniego dzieciaka, podoba mu się i wpuszcza go na boisko w meczu z Hiszpanią. Jest 55. minuta meczu w Sewilli, a on mówi: Idź i graj. Podobałeś mi się w treningu. Nie znam historii pozostałych piłkarzy, ale ty dobrze trenowałeś.

Do tego jest bardzo wymagającym trenerem. Jeśli na boisku musi zwrócić uwagę Robertowi Lewandowskiemu, to po prostu to robi. Jeśli ma jakieś uwagi do mnie, tez mi o tym powie. Polskiemu trenerowi było trudniej odezwać się np do Lewandowskiego ze względu na jego status, ale jeśli jesteś byłym piłkarzem, który wygrał dwukrotnie Ligę Mistrzów, który miał fantastyczną karierę i jesteś zagranicznym menadżerem, to masz to gdzieś. Zarządzasz zawodnikiem i to jest piękne"


i własnie dlatego nawet jeżeli polegniemy na tym euro i w eliminacjach,to i tak bede uwazał ze zmiana na zagranicznego trenera to była słuszna decyzja.Mam nadziej tylko ze osoby po Bońku nie zamkną sie na zagranicznych trenerów,bo to nas do niczego nie doprowadzi dobrego

od okolo 19:20 .



?t=1135


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2021-06-24 00:07:01

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Konhiec euro-kompro9mitacja szkoda strzepicx ryja na mundial zaq reok nie pojedziemyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
moim zdaniem się dobrze zaprezentowali, zwłaszcza Robert się uruchomił, lewa strona prawa strona podczas ataku bardzo ładnie, zawiudł wg mojej oceny znowu krychowiak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Witebski
Konhiec euro-kompro9mitacja szkoda strzepicx ryja na mundial zaq reok nie pojedziemyt


Widzę, że Ty jesteś z tych kibiców, jak mój ojciec - zazwyczaj "kibicuje" drużynie przeciwnej. Nie lepiej przerzucić się na jakiś inny sport?

Była walka, były emocje, czyli to, co liczy się w sporcie. Zabrakło trochę szczęścia, no i zemściło się przespanie i niedocenienie rywala w pierwszym spotkaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Jestem realista poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Witebski
Jestem realista poprostu


Śmiem twierdzić, że jesteś pesymistą, a nie realistą :)

Nie twierdzę, że nasi zagrali super turniej, ale jak pisałem parę komentarzy wyżej, w sporcie potrzebne jest również szczęście. Szwedzi mieli go w środę więcej, bo wchodziło im wszystko, a nam... cóż.

Pierwszy mecz przespaliśmy i to się zemściło. Tym niemniej, zarówno Hiszpanom jak i Szwedom nie daliśmy się w pełni zdominować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Tak trochę przypomina mi to drabinkę z tego sezonu UCL.Gdzie tez jedna strona była napakowana,a druga przynajmniej w teorii słabsza i na końcu puchar zdobywa Chelsea.Największy "przegrany" Belgia,zdobyli komplet pkt. a na swojej drodze maja Portugalię a później pewnie Włochy i Francję/Hiszpanie.Za to Holandia ma autostradę do półfinału




Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2021-06-25 15:51:10

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficjalnie zmiana formatu Ligi Mistrzów od 2024 roku

Następny temat

Polskie kluby w Europejskich pucharach 2021 2022

WHEY premium