SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2020-21

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11085

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
I znów się oszukałem robiąc sobie nadzieję przed meczem, że będzie dobrze, bo rywal przecież na papierze słabszy od nas

A tymczasem zaczynamy jak w 2002, 2006, 2008, 2012 i w 2018.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Choćbym bardzo chciał, to po tym, co się wydarzyło wczoraj nie wierzę już w awans... Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, żebyśmy mogli urwać Hiszpanom i Szwedom jakieś punkty przy takiej grze obronnej. Plus meczu z Hiszpanią? Nie będzie Krychowiaka... to, co zrobił ten osioł powinno absolutnie zdyskwalifikować go z gry dla reprezentacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ktoś powiedział w tv czy napisał, łatwiejszego przeciwnika już nie będziemy mieli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
wikt
I znów się oszukałem robiąc sobie nadzieję przed meczem, że będzie dobrze, bo rywal przecież na papierze słabszy od nas

A tymczasem zaczynamy jak w 2002, 2006, 2008, 2012 i w 2018.



to tak jak ja i zapewne 99% Polski. Choć tym razem wyjątkowo były jakieś podstawy no bo w końcu poprzednie Euro zagraliśmy całkiem nieźle.

Generalnie jednak zagraliśmy piach. Niektóre komentarze którego z naszych kadrowiczów mnie śmieszą i brzmią absurdalnie, jak choćby ten o tym że przespaliśmy pierwszą połowę...3 lata(bo jeden gratis za pandemię) przygotowywania się na najważniejsza imprezę i k***a przespali połowę...po połowie zorientowali się że to już się Euro zaczęło.
Drugi mecz w naszej grupie na remis i tak o to skazywani na pożarcie Słowacy są liderami grupy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Końcówkę mieliśmy dobra, ale tylko ja, gdyby było więcej szczęścia, może umiejetnsici dwa gole by mogły woasc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
I przez to ze padł remis w spotkaniu Hiszpanii ze Szwedami,nasze szanse na awans jeszcze bardziej spadły (jak w 2 kolejce dostaniemy w czapkę od ESP,a Szwedzi ograją Słowaków,to nawet wygrana w ostatniej kolejce ze SWE nic nam juz nie da)

Tym bardziej właśnie szkoda tego wszystkiego,bo i format rozgrywek ze wychodza po 3 ekipy z grupy (4 na 6 ekipy z 3) jak i naprawde słaby przeciwnik.W sumie nie wiem czy na którymś EURO/Mundialu od 2002 mieliśmy kogoś łatwiejszego na początek

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
No po prostu trochę pecha mieliśmy, no dobra Krychowiak nadepnąl mu na stopę ale ja wiem czy to takiej akieś specjalne było czy mogło spowodaować jakieś uszkodzenie żeby od razu żółtą dawać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Nie no,tu nawet nie ma co dyskutować o słuszności tej kartki,ewidentny stempel i to na oczach sędziego.Gosc z taki doświadczeniem i świadomością ze ma juz kartkę i w jakiej fazie jesteśmy,nie powinien takiej kaszany odwalić



?t=1026


Włączcie sobie od 17:00 (jak cos są napisy).ja nie wiem,moze oni nie znają angielskiego i trzeba tłumacza jakiegoś zatrudnić.Goscie dostali dokładne instrukcje co mają zrobić by Skriniar Nam nie strzelił,i jak to sie do tego zastosowali to widzieliśmy.Majac takich gałganów w składzie,to i nawet jak by sam Guardiola tu przyszedł to by nic z tego nie wyszło.Przynajmniej ten film utwierdza mnie w przekonaniu ze za całą to padakę głownie ponoszą winę 1.Boniek.2 zawodnicy.3 Sousa i 4 cała reszta


Turcy póki co są mocnym kandydatem na największe rozczarowanie turnieju(no bo umówmy sie na Polske to nikt po za Nami nie liczył).Liga z top15,bogate kluby,duzy kraj z fanatykami futbolu.A tu po raz kolejny lipa.Natomiast Włochy na zupełnie przeciwległym biegunie.29 spotkanie z zrzędy Manciniego bez porażki,10 ostatnich to same wygrane z bilansem 31:0.No robi to wrażenie




Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2021-06-17 03:04:08

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2021-06-17 03:07:05

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2021-06-17 16:13:48

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15619
Ciekawe czy jeszcze lepiej będzie to wyglądało jak Veratti wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15619
anubis84
No po prostu trochę pecha mieliśmy, no dobra Krychowiak nadepnąl mu na stopę ale ja wiem czy to takiej akieś specjalne było czy mogło spowodaować jakieś uszkodzenie żeby od razu żółtą dawać

Gdyby była taka opcja Krycha powinien ze 4 "żółtka" wyłapać. Inna sprawa, że dużo jego fauli było wynikiem niedokładnych zagrań kolegów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficjalnie zmiana formatu Ligi Mistrzów od 2024 roku

Następny temat

Polskie kluby w Europejskich pucharach 2021 2022

WHEY premium