SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI cykl pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
3 tygodnie minęły, temat dużym zainteresowaniem się nie cieszy ale tak informacyjnie tak jak obiecałem zdam małą relację, która jednak będzie krótka ;). Postanowiłem pozostać przy 36 mg/ed. Skutków ubocznych BRAK, naprawdę wszystko jest w jak najlepszym porządku. Waga + 3-4 kg, łapka + 1,5 kg. Siła idzie w górę stopniowo, szału nie ma ale z treningu na trening coś tam dokładam, zrobię więcej powtórzeń itp ;) Jedyne co zauważyłem innego podczas tego 3 tygodnia to mega pompa i mega power na treningu, jest lepiej niż w poprzednich tygodniach :) Definicja mięśnia powoli się robi, mięśnie stały się twardsze, szczególnie widać to po łapce, także io wizualnie i rozmiarowo na plus, i to duży, bo nawet znajomi zwracają mi uwagę że chyba "metka" poszła ;). Zobaczymy jak będzie dalej, to dopiero połowa cyklu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 797
Może masz jakieś fotki z przed cyklu? i Mógłbyś wrzucic porównując to do obecnej formy?

Byłes lekko zalany tłuszczem? Jeżeli tak to jak z pocięciem fatu? Tak po własnych odczuciach to idzie spalić lekką oponke z brzucha? Żyły wyskakują wcześniej czy dopiero tak jak pisałeś w 3tyg?

No i twoim zdaniem w którym dniu EPI się tak naprawde rozkręciło?
Miałem zamiar kupować ten środek ale ktoś polecił jego połączenie w Respawn Brawn czyli to pro-tren + epi. Ponoć dobra kosa. Trzeba bd też przetestowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Fotek nie mam.. Co do tłuszczu, może nie jestem zalany ale za to bebzon to mam wypchany ;) Podczas cyklu zauwazylem jakby lekko się zmniejszał ale i tak dalej jest tragedia. Lekka zmiana może dzięki diecie a nie epi, bo ta jest dopięta na powiedzmy przedostatni guzik :) Żyły widoczne na treningu, ale też bez przesady. Nie mam pojęcia czy już się rozkręciło czy dopiero się rozkręci :D Efekty po prostu widać już od pierwszego tygodnia więc ciężko stwierdzić, naprawdę. Cały czas progres :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Miesiąc za mną, skutków ubocznych nadal brak, jedyne co to często mam wzdęcia ale to pewnie wina diety. Siła nadal idzie powoli do przodu. Od ostatniego wpisu waga stoi w miejscu, w łapce przybyło może 1 góra 2 mm, za to zauważyłem lepszą definicję brzucha jak go zepnę i ogólnie na moje oko jest ciutke mniejszy niż na początku cyklu :) Stawy jakby dawały mniej już w kość, ale nadal je czuć podczas treningu, ogólnie stosując Animal Flexa oczekiwałem znaczniejszej poprawy, nie wiem, może tak długo się rozkręca, a może na mnie wcale lepiej nie działa niż np taki śmiesznie tani Megabol Flexit ;) ? Ogólnie to tragedii nie ma więc git. Libido bez zmian.

Do końca cyklu pozostały mi niecałe 2 tygodnie, powiedzmy że półtora. Mimo iż nie czuję się zblokowany (jak na razie :D) chociaż nigdy nie byłem na żadnym soku a z ph to moja pierwsza przygoda więc mogę za bardzo nie wiedzieć czy dobrze odbieram to czy jest blok czy nie ma, w każdym bądź razie na sprawy łóżkowe na razie nie narzekam, w ciągu dnia energia we mnie jest, wysypiam się itp. Ale przejdźmy do sedna, mimo to, odblok i tak zastosuję. Od następnego tygodnia dodaję kreatyne mono, mam także listek clomidu. Teraz pytanie, jaki booster będzie najlepszy ? Dużo osób poleca Go-Nads, a może coś innego ? No i jak zacząć go brać wraz z clomidem, 12 h po ostatniej tabletce EPI razem z z clomidem ? Czy może inaczej ?

Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-02-17 13:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Pisałem już wcześniej że nie mam. Pomoże ktoś odnośnie PCT ? Co polecacie ?

Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-02-17 20:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
weź 10 tab clomidu i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Sęk w tym że nie jestem w 100 % pewny czy w tym co bralem siedzialo czyste epi więc chciałbym odblok zrobić najlepiej jak się da i oprócz clomodu dodać jeszcze jakiś booster teścia. Co polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
jak się tak martwisz to zrób badania i będziesz miał pewność
co do boostera to weź jakiś 6-bromo jest tego sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie, czy mogą wystapic jakies skutki uboczne lub coś w ten deseń jeżeli wezmę np taki go-nads czy 6bromo i do tego clomid, a zablokowany nie będę ? I jak długo taką kombinację po cyklu brać jeżeli jednak zablokowany będę ? Go-Nads zapodać razem z Clomidem czy rozdzielić to ?

Drugie pytanie, z racji że to mój pierwszy kontakt z PH i nie za bardzo wiem jak rozpoznać dokładnie blok, te badania jednak w takim razie zrobię, a więć, jakie to mają być dokładnie badania ? Zrobić je pare dni przed końcem cyklu czy jak skończę cykl ?

Tak, wiem że pytania mogą wydawać się głupie ale po to jest forum aby pytać :) Cykl dopięty na ostatni guzik, zadowolony jestem a i skutków ubocznych brak, to i chciałbym go tak samo zakończyć :) Dzięki za pomoc :)

EDIT : W tym tygodniu pojawił się nowy skutek uboczny, oprócz wzdęć są.. tzw. back pumpsy :) Czyli ból w plecach przy zwykłych codziennych czynnościach i na treningu :) Poza tym wszystko OK, do końca pozostało równo 14 dni :)

Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-02-18 19:51:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka teść wino cykl

Następny temat

HCG - nabieranie do insulinówki

WHEY premium