SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPI cykl pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
to zapodaj te green magnitude w dzien tren rano i po treningu a w dzien nietren rano i zdawaj caly czas relacje o tym ph bo chce go wlasnie kupic i chcialbym wiedzec czy warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
ja miałem EPI z core Labs'a , wszystko bylo dopiete, na oslone z Epi bralem heparegen
cykl 6tyg plus 6kg, na odblok bylo (bo mnie zablokowalo po4-5tyg.jakos) Clomid +DAA
zostało jakies 4kg . Czekam na powrot libido bo po 3tygodniach wciaz tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Też podczas cyklu tak często oddajecie mocz ? Wzdęcia jednak nie przeszły, są naprawdę uciążliwe, no i stawy dają po sobie znać, a to dopiero 1 tydzień. Nie zauważyłem także wzrostu libido, jest raczej tak jak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22460
Kapok13 planuje cykl własnie na epi i szukam opini na jego temat gdybys mogł zdawac relacje z cyklu byłbym bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Na Twoim miejscu nie sugerowałbym się za bardzo bo w sumie nie wiadomo czy to co biorę to na pewno jest epi :) dlaczego ? akurat dzis w internecie trafilem na ciekawy temat o wlasnie tym produkcie co biore na innym forum ktorego nazwy niestety raczej wkleic tu nie moge ale sądze że jak poszukasz w tej całej CYBERprzestrzeni internetu to znajdziesz :) Tak czy siak w razie "w" clomid i dobry booster na odblok mam więc zaryzykuje :)

Jednakże patrząc już po tygodniu na kondycje moich stawów co jest charakterystyczne dla epi to możliwe że skład jest jednak dobry ;)

Relację będę zdawał, jednakże szkoda że jest tak mało chętnych aby odpowiadać na moje pytania, ewentualnie coś doradzić, poprawić itp..

Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-01-25 06:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
slyszalem dobre opinie o tym epi co bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22460
tak wiec czekam dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2108
w tamtym roku miałem cykl na tym środku i szczerze odradzam mimo osłonek w postaci livermilk bodajże po 3-4 tygodniu bebech bolał non stop chodziłem z wywalonym bębnem tak jak bym sie wody spił na samym końcu cyklu nawet apetytu nie miałem do jedzenia, ból w kolanach był nie do zniesienia ( mimo iz brałem Animal Flex) może nie tak bardzo podczas ćwiczeń co w codziennych czynnościach.. Nie ma co się oszukiwać nie wiadomo co w tym jest i gdzie to było produkowane bo dużo później czytałem na ten temat że większość tych środków pochodzi z dzikich produkcji nawet filmik chyba był jak to robią a i cena nie jest niska. Lepiej załatwić sobie SAA jak już jesteście zdecydowani i wiedzieć jakie mogą być skutki uboczne. A co do bloka to nie lodźcie sie że sam booster pomoże bo blokuje dość mocno i raczej bez cloma się nie obejdzie..

....:::::Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie::::.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
No jednych blokuje drugich mniej, mnie zablokowalo
stawy zaczely mnie bolec po 2-3tyg wiec poszly 2puszki flexa z Nutrend'a (bralem od początku ale o polowe mniej a jak pobolewalo to juz normalne dawki szly i bylo okej)
Dlatego ja bralem heparegen, drogi ale skuteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2087
Niedługo kończę 2 tydzień cyklu, skutków ubocznych nie czuje, wszystko jest tak jak było przed cyklem dlatego zastanawiam się nad tym aby od 3 tygodnia z 36mg wejść na 54 mg więc po 3 kapsy. Mógłby ktoś się odnieść do tego czy warto ? Czy jednak lepiej zostać przy tym co jest teraz skoro sajdów nie ma i zrobić dłuższy cykl, a efekty i tak będą ? Przypomnę że jeżeli miałbym iść 36mg/ed to cykl zajmie mi 45 dni, teraz jak dodałbym kapsółke to skróci się do 35 dni, czyli lekko ponad miesiąć. Dodam że na opakowaniu pisze aby nie przekraczać na tym produkcie 30 dni, co ciekawe ;) .

Przez niecałe 2 tygodnie : Waga + 1,5-2 kg , łapa + 1 cm, siła także na plus, ale bez sensacji, po prostu większa wytrzymałość, potrafię zrobić więcej powtórzeń ze starym ciężarem, w niektórych ćwiczeniach progres w ciężarze, czyli to samo co po pierwszym tygodniu :) Dodam jeszcze że pobudzenie z pierwszego tygodnia ustąpiło i jądra już nie są powiększone (leciutko były, chyba że się filmuje :) ) Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, jedyne co czuje to od czasu do czasu wzdęcia, lecz miewałem je często także przed cyklem także nie przejmuje się tym. Libido może leciutko na plus, ale także bez sensacji, rzekłbym że nawet bez zmian i tak samo jak przed cyklem :)


Zmieniony przez - kapok13 w dniu 2015-01-30 11:23:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka teść wino cykl

Następny temat

HCG - nabieranie do insulinówki

WHEY premium