SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

88

Wzrost

183

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Lekkoatletyka 5 lat, siłownia 2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 160g, Tłuszcze 80g Węgle ok.400g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

FBW 4 razy w tyg + interwały biegowe 2 razy w tyg

Cel cyklu

Jakościowa masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Brak

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Przy obecnym treningu około 3k

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Trenuje 5x5, podaje wyniki z ostatniej serii. Przysiad 4x105, MC 4x135, Klatka 4x100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
Hey, słowem wstępu parę słów o mnie. Szeroko pojętym sportem param się już od dłuższego czasu, na początku było bieganie i ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała , teraz 2 lata siłowni, sumarycznie wychodzi ponad 7 lat po 4-6 treningów tygodniowo, właściwie bez żadnych przerw (może trafiła się jedna czy dwie miesięczne). Zamierzam wejść na swój pierwszy cykl - 1-10 100mg propa eod. Chciał bym po około 4 tyg wbić 5000ui hcg (1000ui e3d), i później tak samo kolejne 5000ui pod koniec cyklu. Do odbloku clomid 22 tabletki po 50mg codziennie po jednej, 2 dni po ostatnim strzele propa. Dodatkowo przez cały czas w suplementacji cynk, witaminy, omega 3, WPC i kreatyna. Czy dobrze mam to wszystko przemyślane? Wiem, że brakuje mi jeszcze czegoś na zbicie estradiolu jeśli bym miał z nim problemy. Badania przed cyklem zrobiłem, następne planuje zrobić pod koniec cyklu i po odbloku. Czy robić komplet badań jak przed cyklem czy tylko część? Zastanawia mnie nieco niski wynik teścia jak na osobę zdrowo się odżywiającą i aktywną fizycznie, progesteron też nisko.Będę wdzięczny za każdą pomoc, poniżej wyniki badań:

FSH 1,74 iu/l norma 0,7-1,1
LH 3,74 iu/l norma 0,7-7,6
Estradiol <73,4 pmol/l norma 73-110
Progesteron 0,67 nmol/l norma 0,86-2,9
Prolaktyna 116 miu/l norma 53-360
Testosteron 11,9 nmol/l norma 6,93-28,1

Dodatkowo badałem też tarczycę, udało mi się wyciągnąć skierowanie od rodzinnego
fT3 2,42 pg/ml norma 2,05-4,43
TSH 1,496 uiu/ml norma 0,26-4,7
fT4 1,25 ng/dl norma 0,71-1,57

Morfologi pełnej nie będę wrzucał - wszystko wyszło w normie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
Po sermach, czyli LH się nie martwić? Czyli rozumiem, że mam zielone światło jeśli chodzi o październik. Nie wiem czy zakładać nowy temat, bo mam parę pytań odnośnie kolejnego cyklu czy kontynuować wątek w tym.

Jeśli chodzi o enana, to wyszło mi licząc wagę estrów, że chcąc bić tyle samo teścia co na końcu poprzedniego cyklu to powinno być 1,8-1,9 mg e4d enana. Myślę, że pociągnę tak ok. 18 tyg, oczywiście hCG i IA obowiązkowo w trakcie. Jakieś uwagi co do takiego planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
hcg w połowie propa i 10.000 hcg po propie dopiero nie w trakcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A clom po hcg koncowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
To hcg w połowie propa też 10.000 ui? Jak utrzymać estro w ryzach w razie czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
w połowie cyklu 5000 hcg 2*2500 co 3 dni
na utrzymanie e2 i uregulowanie jakies exe/ari ewentualnie nolva
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
Dzięki, w takim razie zaopatrzę się w Anastrozol jeszcze i chyba mogę zaczynać. Prosił bym o nie usuwanie tematu, pewnie wrzucę późniejsze wyniki badań na które chciał bym abyście w miarę możliwości mogli rzucić okiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tematy nie sa usuwane a wszystko co dotyczy tego cyklu pisz tutaj,pytaj itd zeby pozniej bylo wiadomo co i jak :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
Krótki raport po 3 tygodniach cyklu. Na wadze +2-2,5 kg, nie łudzę się większość pewnie woda, choć wydaje mi się, że sylwetka jakby ostrzejsza. Siłowo za to o wiele lepiej idzie, dołożyłem po 5kg do ostatniej serii przysiadów(4x110), mc(4x140), na drążku(4x35) i dipach(5x35).

Pierwsze dwa tygodnie były dość przebojowe, ból po strzałach, że chodzić nie mogłem i gorączka. Teraz jest już o wiele lepiej - mogę chodzić na drugi dzień xD Aczkolwiek wydaje mi się, że mam podniesiona temperaturę wieczorami. Po pierwszych strzałach też dość mocno napuchłem i sutki zrobiły się tkliwe, poleciało 0,5 tab Symexu i teraz lece 0,25 tab co 4 dni, opuchlizna zeszła, z sutami wszystko ok.

Zastanawiam się czy nie zacząć bić 500ui hcg e4d do końca cyklu, tak profilaktycznie. Dużo badań pokazuje, że to nie głupi pomysł, co o tym myślicie?



Zmieniony przez - Ramzesio w dniu 3/21/2018 5:43:43 PM

Zmieniony przez - Ramzesio w dniu 3/21/2018 5:44:18 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
Kiedyś nikt nie wiedział co to hcg i dzieci robili, po trzech latach na on powiem tyle, cyce nie wyjda Ci po strzale, symex bardziej wyj***ł mi włosy od teścia, niech Ci wywali to estro (wiem jak na poczatku człowiek zesrany) i dopiero łykaj po dłuższym czasie będzie zdrowiej. Co do pytań hcg ok, symex każdy robi jak chce, i cykl jak na teściu za krótki jak dla mnie. Teść to podkład, zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
InzP
symex bardziej wyj***ł mi włosy od teścia,

Jesteś tego pewien? Z innymi IA też takie odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8556
Nie tak dawno widziałem tutaj w którymś temacie zdjęcie wysuszonej na wiór torby po paru latach ON bez HCG. To dość mocno przemawia do wyobraźni, a chyba lepiej zapobiegać niż leczyć. Co do długości cyklu, to mam podobne odczucia po tych 3 tyg, ale z założenia to miało być rozpoznanie bojem. Chce zobaczyć jak zachowa się ciało, także później po odbloku. Poza tym nie chciał bym teraz kombinować i zmieniać estr na dłuższy, już dotarło do mnie, że kłucie się co dwa dni jest nieco uciążliwe. Co do IA zobaczę, może pominę następną dawkę i będę obserwować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + wino = redukcja

Następny temat

Nocne poty na trenbolonie

WHEY premium