SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELIMINACJE STRONG MAN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Tak, dla Sławka Orla rzeczywiscie nalezy sie udzial w I lidze, natomiast nie rozumiem dlaczego wzieli Wojciecha Enyana, nie chce byc zlosliwy, ale to jakas pomylka, gosc byl slaby, bedzie grzal VI miejsce na kazdych zawodach. Chlopacy, ktorzy sa w rezerwie sa duzo lepsi od niego. Widocznie tak musi byc. Zycze wszystkim zawodnikom powodzenia w sezonie.


Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam Małż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Cholera, no szkoda, wielka szkoda metrowiec, ale i tak gratuluje.
Znawca ze mnie -jesli chodzi o Strongman-zaden, jednak smiem stwierdzic, ze cos musi byc niedopracowane lub wrecz przeciwnie - przecwiczone (jesli w ogole mozna to okreslic tym terminem). Pamietasz pewnie jak Jarkowi Dymkowi walczac o 1 miejsce z Mariuszem Pudzianowskim spadl ktorys z ciezarow. Z tego co opisujesz, to podobnie sie stalo u Ciebie. Moze byles zbyt ambitny i chciales za szybko wniesc, a okazalo sie, ze ciezar do konca nie trafil na schodek i sie zsunal.

Pozzdrawiam !


Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
Metrowiec mimo wszystko gratulacje.jak spadac to z wysokiego konia. Ja w ogóle spękałem...

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Wlasnie zrobilem podobnie jak Jarek.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Postartuje w tym roku na lokalnych zawodach, trche sie jeszcze otrzaskam i w przyszlym roku do dziela.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No ba -dasz radę Wojtek, a...może i lepiej,że stąło się właśnie tak?Czasem pozorna porażka, jest źródłem sukcesów

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Zgadza się. Wilk 2x dostał baty od sędziów na MŚJ i MŚ w TS, wziął to sobie do serca, poprawił technikę i efekt było już widać na marcowych MP.

Metrowiec pewnie już przeanalizował swoje błędy i już rozmyśla nad sposobami ich naprawienia. Z tego co czytałem były to tylko drobne błędy techniczne czy raczej kooordynacji przy końcowym zmęczeniu.

Metrowiec! Do schodów trenuj też na większych ciężarach niż 250 kg i stosuj pewne modyfikacje, np. w niskim obuwiu albo z wyższymi schodami. Trenuj osobno samą fazę umieszczania obciążnika na schodku. Na zawodach nie zastanawiasz się jak go postawić - trzeba zawierzyc pamięci ruchowej i odpowiednio ją wytrenować. Podobnie jest z woreczkami. Zresztą sam czujesz co sprawiało największą trudność i przy czym można się wyłożyć na następnych zawodach. Takie niuanse są ważne, bo można zawalić cały bój jedną małą duperelą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Do rezerwowych zakwalifikowal sie Paweł Pachnik ... gosc jest z Sandomierza ... zreszta swojego czasu pisalem o nim postaa , moze pamietacie ... tu macie linka :P https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=53288&forum_id=123&Topic_Title=&forum_title=Strongman i tr�jb�j si�owy 

TEXT ROKU !!!
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metrowiec, fakt że Sławek Orzeł wypadł bardzo dobrze i ma szanse na to, aby troche namieszać. Ale naprawde nie wolno nic ujmować także Wojtkowi Enyamie, bo nie był słaby. Wręcz przeciwnie. W klasyfikacji generalnej, biorąc pod uwagę tylko wyniki sportowe, Wojtek uplasował się na 9 miejscu. To naprawdę bardzo dobry wynik. Na dodatek gośc jest medialny, egzotyczny, jest mulatem. Na pewno widzowie będą chcieli go oglądać i będzie bardzo lubiany. A co do jego szans w zawodach to naprawdę poczekajmy z ocenami. Nikomu nie wolno odbierać szans przed startem. Osobiście uważam, że jeśli Wojtek Enyama trochę przybieże na wadze, gdzieś do 123 kg (teraz waży 116 kg), to może osiągać dobre wyniki. Jego atutem jest to, że jest zawodnikiem uniwersalnym i wszechstronnym. Dobrze radzi sobie zarówno w konkurencjach statycznych, czysto siłowych jak i w dynamicznych. Poza tym trenuje razem z Robertem Szczepańskim, ma kontakt ze sprzętem, a Robert służy mu radą i doskonali jego technikę. Tak więc nie skreślajmy chłopaka na starcie.
Czółko
*****************************************************

to be, k****, or not to be?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONG MAN - FAJNE FOTKI

Następny temat

PUDZIAN - WYWIAD

WHEY premium