SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELIMINACJE STRONG MAN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Sa juz wyniki kurde ile trzeba czekac!!!!!


Jezeli ten tekst ci pomogl albo ci sie spodobal kliknij na tekst w prawym dolnym rogu "czytelnik dzialu".

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Wynikow oficjalnych jeszcze nie ma. Niestety dzisiaj ktos rzucil na mnie klatwe. Na 4 konkurencje w 3 mialem pecha. Przygotowany bylem bardzo dobrze. Co pech to pech. w 1-wszej konkurencji worki ostatni worek nie zmiescil sie na platforme co spowodowalo, ze zrobilem fikolka po czym go wrzucilem. Czas bylby bardzo dobry 18sek., upadek spowodowal czas gorszy az o 9 sek., czyli 27sek. Schody ostatni ciezar (250kg), ostatni schodek (piaty), ciezar nie trafil na schodek i przelecial mi pod nogami na sam dol. Walizki przebieglem 40m, myslalem ze nie trafilem noga na linie, probowalem cofnac noge w tyl aby zaliczyc linie, niestety walizka za mocno sie bujnela wypadajac z reki. Barki w normie 10 razy, zaliczone 9. Dzieki wszystkim za duchowe wsparcie. Taki jest sport, przygotowanie to nie wszystko, trzeba miec jeszcze troche szczescia. Zdjecia z zawodow pojawia sie w niedlugim czasie.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metrowiec nie przejmuj sie. w sporcie trzeba miec rowniez szczescie mi tez czasami brakuje szczescia kiedy startuje.ale nie poddawaj sie przynajmniej masz swiadomosc ze byles silnieszjy od tych ktorzy wygrali tylko nie miales szczescia. tak juz bywa w sporcie.mam na nadzieje ze niedlugo pokazesz wszystkim ze jestes naprawde silny.
Pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Liczy sie i szczescie, i doswiadczenie w tego typu zawodach
Bedzie moze jakas relacja w tv (TVN ;)) ?


..expect the unexpected..

..expect the unexpected..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
... i pewnie troche , bardziej panowac nad nerwami ...
Trudno ...
Nie ma sie co zalamywac , wazne ze mozna bylo sie sprawdzic ...
Jednak mysle ze zlosc i niedosyt pozostana ...
TRZA BYC STRONG ... nie zawsze sie Wygrywa taki SPORT

Pozdrawiam

TEXT ROKU !!!
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
No ale bedziesz mial jakies dobre miejsce? Bo slyszalem ze nie tylko konkurencje silowe sie licza ze bedzie cos tam jeszcze!!

Jezeli ten tekst ci pomogl albo ci sie spodobal kliknij na tekst w prawym dolnym rogu "czytelnik dzialu".

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mertowiec miał naprawdę ogromnego pecha. Gdyby nie spadł mu ciężar ze schodów byłby w tej konkurencji, gdzieś na szóstym miejscu. W workach, gdyby się nie przewrócił skończyłby około piątego. Wyciskanie też mu dobrze poszło. Połowa albo i więcej nie wykonała żadnego powtórzenia.
Byłaby szansa na dobry wynik. Piszę "gdzieś", "około", bo nie mam jeszcze oficjalnych wyników, ale z tego ci widziałem to tak w tych rejonach by się łapał.
Czółko
Metrowiec głowa do góry
*************************************
A swoją drogą tyle fajnych lasek wczoraj było, że człowiek nie mógł się skupić na oglądaniu zawodów.
*****************************************************
Ale metrowiec był dobrze pilnowany
******************************************8
Czółko

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Zeby nie pech, to w 8-mce bym sie zalapal. Moze tak mialo byc? nie przejalem sie az tak bardzo wiem na co mnie stac. Dzieki mnie komus sie poszczescilo. W przyszlym roku sie odkuje.
FIDEL C, widziales mnie z zona?

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
Faktycznie byłem świadkiem pechOwych potyczek METROWCA cóż wielka szkOda,bO faktycznie wyglądal na bardzo pewnego i dObrze przygotowanego..Ale tO niestety sie zdarza.Mój zawodnik PIOTR NOGA również był dObrze przygotowany i zawrzywszy,że ma 22 lata,a strong ternuje ze mna od roku był w wyśmienitej fOrmie,lecz niestety wybrał sie na mecz śląska z Arką i spędził blisko 3 dni w areszcie o kawie zbozowej i salcesonie nękany przesłuchaniami i ewentualnością sankcji..Ale jak mówił METROWIEC jeżeli ma być mu dane tO bedzie tO za rok..Z moich obserwacji pierwsza trója eliminacji tO TOCZEK,MAKURAT,KOWALCZY!! Pozdrawiam...Pudzian wyglada bajecznie kozak z niego..!!Jarek Dymek popisał sie spacerem farmera ponad 90 metrów fOrma wysmienita..!!Ten rok bedzie pełen wrażeń!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metrowiec, tak widziałem Cię z żoną. Fajna. Nawet bardzo. Stronczek, Twoja czarnulka też całkiem niekulawa.
A już w sobotę Inowrocław. Oj będzie się działo....


to be, k****, or not to be?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONG MAN - FAJNE FOTKI

Następny temat

PUDZIAN - WYWIAD

WHEY premium