SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mial byc zart bo juz nie jarze o co ci biega ? ;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
Powaznie,wyczytalem to we flexie efedrnya +kofeina rujnuje zdrowie.
Flex
Numer 07(49)
LIPIEC 2001

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem ale nie slyszalem o tym, i na sfd nikt o tym nie wspominal...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
Wiem, dlatego nie jestem pewny czy mam to brac(bo sam se to kupilem od cybera,ale jak wyczytalem ten artykul we flexie to na razie to odstawilem az sie dowiem czegos o tym),myslalem ze rozwiejecie moje watapliwosci... )

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Wrzuć ten artykuł albo fragment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Panowie nie wierzcie we wszystko co wyczytacie w "przeróbce" prasy amerykańskiej.Bo ja moge zaraz znależć tez we flexach chyba z 5 artyk o tym jak to były prowadzone badania nad ECA i
1 Jest to na razie bezdyskusyjnie najlepszy spalacz tłuszczu
2 Ne przesadzajc z dawkami i przy założeniu że przed cyklem jest się całkowcie zdrowym to ECA nie "zrujnuje " wam zdrowia.

Tego sie na świecie sprzedaje miliony i jakoś nigdy nie słyszałem aby ktoś sobie od tego zrujnował zdrowie (chyba że brał mega dawki)

Sam biore i jakos żyje i na pikawe nie narzekam



KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
EFEDRYNA I KOFEINA
O miksie obu substancji Brian wyraza sie-"Najlepszy z najlepszych".Faktycznie w polaczeniu znakomicie spalaja tluszcz zapasowy.Hamuja apetyt i inicjuja zjawisko rozprzegania fosforylatywnej oksydacji- jalowe spalanie z rozpraszaniem energii.Maja dwie zasadnicze wady- rujnuja zdrowie i stawiaja sportowca w konfilkcie z pawem sportowym.
Rozprzeganie fosforylatywnej oksydacji generuje monstrualne dawki wolnych rodników- acetylowych, fosforanowych, hydroksylowych i tlenowych a to, jest zabujstwem dla serca sportowca.W Europie juz ponad 10 lat temu, dowiedziono szkodliwosci podobnych polaczen (stosowano je u astmatyków, dla rozszerzenia oskrzeli) i zakazano stosowania, gdyz te, trwale uszkadzaly miesien sercowy. Oto przyczyna, dla kturej, spalaczy tluszczu opartych o polaczenie efedryny z kofeina nie uswiadczycie w Europie - wszystko, co mozna dostac "spod lady", to przemyt z Ameryki.
UWAGA WYCZYNOWCY!- efedryna figuruje na liscie srodków dopingujacych - za jej stosowanie grozi dyskwalifikacja!

No to na tyle, napiszcie co sadzicie o tym artykule.

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
A ja znalazlem starego flexa w ktorym zachwalaja ECA, chyba 3 strony artykulu. Wiec gdzie tu sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
No własnie jarko w tych gazetach to najczęściej zmieniaja zdanie jak chorągiewka

Jeśli ktoś twierdzi że ECA jest bardzo niebezpieczne dla zdrowego człowieka w dawkach podanych przez producenta a nie przkraczanych przez niektórych wielokrotnie to prosze o .........FAKTY NIE MITY (mądra maxyma Binia) a wtedy zmienie zdanie


Ps Bierzecie kreatyne????BO jeśli mnie pamięc nie myli to w teym wspaniałym flexie jakiś czas temu był potężny artyk że kreatyna szkodzi bardzo na nerki nawet już w małych dawkach....No comment
Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
A tak na marginesie to nie wiem czy ten post nie powinien być mimo wszystko w dziale doping .Jakby nie patrzył ECA nie jest w Polsce dopuszczona do obiegu.A Efedryna jest na liście środków zakazanych.Tylko jest ten problem że niektóre stacki ECA bazują nie na kofeinie i efedrynie ale na ich ziołowych odpowiednikach.To tylko taka mała dygresja

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIKWIDUJĄ HI-TEC`A ?!!!!!

Następny temat

gainery

WHEY premium