SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak i co z ECA??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
postanowilem wrzucic tutaj nastepujacy temat, gdyz wczesniej pytalem sie, jakimi suplementami mozna zredukowac zbena tkanke tluszczowa. dostalem namiary na ECA i cybera.
chcialbym sie dowiedziec w jakich ilosciach to brac i czy laczyc ECA z czyms innym?
brac to przed areobami, czy przed silownia?
prosze o pomoc.
dzieki z gory!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.
Nie chce sie truć tabletkami i lekami. Czytałem ostatnio o naturalnej alternatywie: tzn. zioła. Naturalna postać Eca. Podobno jest słabsze działanie ale bezpieczniejsze. Łączenie kory wierzby, nalewka z kwiatu głogu i zielona herbata. Mam owoc głogu i chce zrobić z niego nalewkę. Mogę zrobić z owocu głogu czy to musi być kwiat głogu?? Jaka jest różnica?
Jaką dietę stosować przy tym? Co dokładając do tego powoduje zwiększone efekty?? Pozdrawiam i z góry dziękwa :):) czekam na odpowiedzi :)

Mam akredytacje, mam swoją nację, która mknie jak ekspres przez hiphopowe stacje, wchodze w tonacje i oceniam sytuacje.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. POKÓJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do drugiego śniadania i przed treningiem na siłowni. jeśli jesteś w 100 % pewien swojego zdrowia to możesz brać 4 dziennie, dwie do sniadania (drugiego) i 2 przed treningiem. Jesli nie jesteś zdrowy to wogóle lepiej nie bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67563
Sa rozne ECA.Dawkowanie zalezy od tego kture wybierzesz.Zalecane jes jednak zeby zaczac dawkowanie od polowy tego co jest napisane na opakowaniu zeby sprawdzic jak zareaguje twoj organizm.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, zapomniałem dodać, że chodzi mi o Therma Pro Prolabu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym się dowiedzieć ile można spalic tkanki tłuszczowej przez miesiąc czy nie lepiej kupić l-karnityne i ile kosztuje eca w sklepach miejwięcej i u cyber pakera

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa rozne preparaty na bazie ECA. Jedne sa slabsze inne mocniejsze. Nie mozesz dawkowac wszystkich ECA tak samo.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3569
interesuje mnie Therma Prolabu i w oparciu o niaj chcialem uzyskac jakies informacje. przez jaki okres czasu uzywaliscie ECA? ile dalo?
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67563
Coolbart to juz napisalem wczesniej.A Ty Falco poszukaj w archiwum albo u Cybera a znajdziesz sporo informacji na ten temat.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w rzeczy samej... archiwum... cyber...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Therme stosowalem miesiac 2x dziennie po 2 kapsulki. Przed 2 sniadaniem i przed treningiem.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możecie mi powiedzieć gdzie mogę znależć całą listę suplementów u cyberaczy wogule jest coś takiego


byczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest najlepsze na mase i sile?? (niedrogie)

Następny temat

cos o megabolu??

WHEY premium