SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2481
Nie to co teraz pokazalem to jest co innego. Poszukalem na forum i znalazlem wlsanie to. To jest ta orginalna meta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
to po co to pokazywales?? chyba sam nie wiesz co masz !!

ciekaw jestem ile za to zaplaciles ?? 100zl ?? :)

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1817
...
Napisał(a)
Usunięty przez MANIAC GYM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2744
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2481
X-man-X dokladnie to mam z tego tematu: "https://www.sfd.pl/temat239493_strona1/" Wiec jednak istnieje cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1942
Ale wy jestescie ***nieci..chlopak sie normalnie pyta bo nie wie...a ze kupił zamiast sie najpierw zorientować to inna sprawa..po co te głupie moralizatorskie teksty..a jezeli nie wiecie o co mu chodzi tzn ze jednak jestescie słabo obeznani w temacie i nie powinniscie sie wypowiadać-proste jak budowa cepa...
A wiec kolego..metka kóra nabyłes to Under ale dzialajacy..kilka osób ode mnie z silki zaryzykowało i musze przyznac ze sam byłem zdziwiony..bo naprawde zadzialalo..

madajos84

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
odpowiem po ludzku. ta meta w kaps dziala podobno oki

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2006-03-21 13:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4521
Ja mam takie same opakowanie tyylko ze normalna meta taka jak w listkach biale tabletki. Nie wiem co qpiles:O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2481
Ostatnie pytanie ;D Mozecie mi doradzic jaka powininem kupic? Chodzi mi tylko o ruska bo inne odpadaja. W moim miescie zalatwienie polskiej jest bardzo trudne. Ruska jaka najlatwiej dostac jest wlasnie taka o jaka sie pytalem. Gadalem z kumplem z innego miasta i polecil mi to: "http://www.sterydy.front.ru/img2/metandienon.jpg" nazywa sie: Methandienone. Mozieci mi polecic jakas? Bo niechce znowu wynalazkow tylko sprawdzony towar :P (trzeba bylo sie wczesniej dowiedziec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
"RUSKA".. widac ze nie wiesz wogole o co chodzi, ale ok - Scanbech

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Ginekomastia- chyba

WHEY premium