SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna klata??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1706
z tego co powiedziałeś, to wygląda mi na to, że jesteś cienias i za mało ćwiczysz. luźna klata? co ty jesteś, dziewczyna? jak prawdziwego faceta klepiniesz w cokolwiek to słychać stuknięcie i brzdęk! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
_YaKuZa_ co to za film ?? muminki ?

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
,, jak prawdziwego faceta klepiniesz w cokolwiek '' hahaha nie opowiadaj nam swoich historii nie wiedziałes ze sie klepiesz z prawidzwymi facetami tak jak napisałes buheheheheh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Chalupker - nie !! To było w Druzynie A no co Ty nie ogladałes ???

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-01-23 14:14:35

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
już skończyliście?

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Sorry ale czego się spodziawełeś po takim poście?
Przecież to lepsze niż te listy do bravo typu "czy to normalne że lewe jądro mam niżej od prawego..."
pozdro

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Prośba do modów, niech to ktoś przeniesie do działu humor. Błagam, mnie jusz bardzo brzuch ze śmiechu boli.

A tak co do jajeczkowania u pigwinów, to też się zgodzę, że są pewne różnice, bo jak one ten, i my też ten, to one hyc i już........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Wszystkim Bana za naruszenie 7pkt. regulaminu

A Wy droszy forumowicze troche luźneij podchudźcie do tematu a nie jak ktoś palnie coś głupiego to juz niewiadomo co sie stało i zbita leci na całego zeby tylko pojechać mi...

Ja niemoge... coś mi tak przysżło na myśl to sie spytałem... nie robie z tego nie wiadomo czego a Wy już zbita i jakieś wyśmiewanie

Wy chyba szukacie tak naprawde takich czasem postów zeby pojechać komuś i sie pozbijac...

Pozdro

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
heheh ...rado dokladnie tak A yakuza no to normalne stary... ale to pewnie byl amerykanski film?? niewiedziales ze amerykanie tak maja ?! chyba rambo nie przegapiles?! koles sam roz***yuje cala baze wojskowa ruskich, lacznie z smiglowcami, czolgami... nie no sorry mial łuk amerykanie sa the best

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Łuk ... i nóz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie szyji

Następny temat

Wszystko na temat rzeżby

WHEY premium