SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny a piłka nożna

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876


a taką piłkę w wykonaniu pań to się skusić mogę

Zmieniony przez - Stanley86x w dniu 2006-03-02 19:45:45

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Laski nie powinny grac w pilke nozna nie powinny tez wykonywac sportow silowych

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
opowiadasz bzdury

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zawsz ejak widze laski uprawiajace jakis sport to one brzydkie w***** z ryja sa, i ogolnie cialo*****owe:/ dlatego wole jak nie uprawiaja sportu zadnego, nu ale zdarzaja sie i wyjatki...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Nie koniecznie bo niektóre np.tenisistki są ładne , ale wiekszośc sportsmenek ma małe piersi .Ale interesować sie mogą

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Ja trenuje piłke gram w UKS Lider gramy mecze w każda niedziele jakoś nie uważam że jesteśmy brzydkie :p a piersi też nie mam małe takie w sam raz bo chyba B75 to nei małe oczywiście są wyjątki które nei wyglądaja jak dziewczyny ale jak pisze wcześniej WYJATKI

nie ważne czy wygrasz ważne że grasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
omcia masz jakies foty jak jestes w akcji

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
Hey ...tez pogrywam troche w pilke jednka u nas nie ma żadnego klubu dla dziewcyzn a szkoda bo chciala bym do jakiegos nalezec bo myasle ze calkiem niezle mi idzie a mogla bym sie jeszce czegos nauczyc...garm narazie tlyko na zawodach szkolnych i z chlopcami na wf-ie lub na dworze it o narazie musi mi wystarczyc a co do tego ze dziewczyny garaj w pilke nie mmanic przeciwko sport jak kazdy inny dla idzewczyn i chlopców pozdrowienia :):*

"Życie to nie bajka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
nie ma nic bardziej podniecajacego niz dziewczyny grajace w pilke kopana albo w siatkowke nieraz podgladamy saitkarki Wisly jak maja trening na hali Wisly obok naszego boiska , mmmm co to za widkoki sa to poezja Isalena powodzenia w dalszej karierze ,najlepiej zagadaj do mnie do ci zalatwie angażw Wisle a przy okazji przewioze cie moim nowym Trabnatem ktorego dostalem od klubu i pamietaj ze zaeod pilakrza tro ciezki kawalek chleba

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
dzieki :*:).... njablizszy klub gdzies w moich okolicach jest ode mnie 50 km:/....szukam wszedzie jakiegos klubu moze sie gdzies nadam ..trzymaj za mnie kciuki :)... czemu niektorych chlopców fascynuje ze dzidewczyny graja wpilke przeciez tot ak jak by graly w cos innego :P....to normalne :P hehe ....

"Życie to nie bajka..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tytuł melodii

Następny temat

BRAZYLIJSKA POGOŃ

WHEY premium