SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik "Akcja P 2011" - em1x

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960


nikt nie mówił, że będzie łatwo :P
dzisiaj zaczynam drugi karnet na siłowni :)

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Progres widoczny, szczególnie brzuch...

Foty są na wciągniętym brzuchu, czy luzem/napięty?

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
wciągam :) ale po 30 dniach widzę gołym okiem ubytki tłuszczu w ramionach i pod klatką.. do brzucha przywiązuję szczególną uwagę.. właśnie zjadłem obiadek i idę na siłownię koledzy :)

gotowany na parze sznycel z indyka + pomidory, marchew, brokuły i ze 100g klusków z pszenicy durum

jem bardzo dużo warzyw, owoców, codziennie piję oliwę z oliwek, wyeliminowałem cukier, sól

do tego bcaa i termogenik
następne zdjęcia chyba za miesiąc, sporo roboty mam i nie mam czasu pisać :(

jadam posiłki co maksymalnie 3h i staram się trzymać metabolizm w wysokiej formie - energia mnie po prostu rozpiera

Zmieniony przez - em1x w dniu 2011-04-20 17:56:27

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960


koledzy, przestawiłem się jednak na masę, nie ma co chudnąć jak trochę urosnę to będzie co wyrzeźbić ;)

na razie w bicepsie po treningu mam prawie 40cm, wcinam gainera, biorę kreatynę, aakg, bcaa no i Killer Beez żeby zostawić trochę potu na podłodze w siłowni

brzuszek maleje, mięśnie rosną więc czasu tylko potrzeba przedwczoraj wykupiłem 5 karnet na siłownię.. ale to zleciało.

Zmieniony przez - em1x w dniu 2011-07-29 15:43:47

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
super!!. trzymaj formę i weź udział w akcji na 2012 rok!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Dobra, po przewertowaniu ton artykułów i ku namowom Pana Traktora mniej lub bardziej znanego z tego forum postanowiłem przejść ze sławnego splitu ku treningowi siłowemu.

Tak anno domini 29.08.2011 rozpoczynam takową przygodę z planem oto następującym:
3 x tyg. A/B przemiennie

A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p

B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p

1x5(5x5)
realizowane jako plaska piramida("rampa").
zaczynasz od 50% ciezaru z serii topowej i co seria zwiekszasz obciazenie trzymajac sie tej samej ilosci powtorzen.

reszta glownych cwiczen-5x5 wersja objetosciowa ze stalym obciazeniem we wszystkich seriach.
z chwila,kiedy poprawnie technicznie,bez ruchow oszukanych,wymuszonych to osiagniesz-zwiekszasz ciezar na nastepnej sesji i znowu starasz sie wykonac 25p total(5s x 5p).
serie zasadnicze(docelowe,robocze) poprzedz 1-2s rozgrzewkowymi.
np.
gryf lub ciezar wlasnego ciala x 5-8p
50% CD x 5-8p
75% CD x 5-8p

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
29.08.2011

1) Squaty z pełnym przysiadem 5x5 - 75kg
2) Wyciskanie na ławce skośnej 5x5 - 80kg
3) Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 5x5 - 72kg
4) Push-Upy na drążku szerokim chwytem 3x5
5) Pompki na poręczach do dna 3x - 22 powtórzenia, 12 powtórzeń, 12 powtórzeń
6) Brzuch 3x15 głową w dół na proste

Po treningu 10g BCAA, 10g kreatyna + 500ml napoju z glukozą
Posiłek za chwilę:

120g kluski z pszenicy durum, 150g kurczak, dużo brokułów + 25g whey protein

Zmieniony przez - em1x w dniu 2011-08-29 18:11:29

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
Zakończyłem 2 miesięczny cykl kreatynowy. Nadejszła wiekopomna chwila, mam ochotę na większy progres jeżeli chodzi o bodyfat dlategoż przechodzę teraz na cykl odchudzania.

Tydzień temu zacząłem carb cycling w celu redukcji tłuszczowej, mój organizm przyzwoicie reaguje na stan ketozy. Kupiłem sobie w aptece Keto-Diastix czyli testy paskowe, które pokazują ilość ketonów w moczu (fajna sprawa, 16zł, niby na receptę ale opakowanie dostałem)

Treningi 3x w tygodniu, od jutra zaczynam codzienne bieganie na czczo celem podkręcenia metabolizmu. W weekend całkowity odpoczynek celem regeneracji sił witalnych.

Co najciekawsze, rzuciłem palenie i przestałem pić wódkę w weekendy Trzymam kciuki za siebie i za Was. Za miesiąc fotki.

Zmieniony przez - em1x w dniu 2011-09-07 20:20:15

przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 960
takie tam ;) intermittent fasting w tle







przez dwie minuty zastanawiałem się co tu wpisać i nie doszedłem do niczego konstruktywnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ładnie odświeżyłeś swój temat
Jak tam była krata na Maj?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik "Akcja P 2011"- 33cm

Następny temat

Nasz kolega Lukasz Janik (zawodowy bokser) trenuje Irka......

WHEY premium