SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzialanie Winstrolu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Mam taka prosbe do wszystkich.
Po pierwsze:
Moglby ktos wyjasnic jak dziala winstrol ze tak rzezbi ? Chodzi mi o to, ze np. clenbuterol (tak jak ECA) wprowadza organizm w termogeneze, T3 to hormon tarczycy, a np czerwona herbata przyspiesza proces lipazy, a jak dziala winstrol ? Duzo osob o tym pisze, praktycznie w kazdym poscie gdzie jest temat tego saa poruszany.
Po drugie:
Chcialbym zeby osoby ktore stosowaly winstrol, opisaly jego dzialanie na sobie. Tzn. czy stracili wage, czy uwidocznily im sie miesnie itd. itp.
Wielkie dzieki za wszystki odpowiedzi

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Wśród osób niezorientowanych często można spotkać się z opiniami, iż dany środek dopingujący jest na redukcję, a innym na rzeźbę. W rzeczywistości nie jest tak do końca. O tym, czy redukujemy tkankę tłuszczową lub budujemy masę mięśniową decyduje nie określona substancja, którą dostarczamy, a dieta. Dokładnie rzecz biorąc ilość kalorii, jaką spożywamy. W sytuacji, gdy nasz bilans kaloryczny jest dodatni, to winstrol przyda się w budowaniu masy mięśniowej. Z kolei, gdy jest on ujemny, będzie przydatny w redukowaniu tłuszczu.

Winstrol, czyli stanazolol zaliczany jest to jednych z bardziej popularnych środków dopingujących. Występuje on w dwóch wersjach podawania: oralnej i iniekcyjnej. Określa się, że ma on średnie działanie anaboliczne i słabe androgenne. Nie dochodzi w przypadku jego stosowania również do aromatyzacji. Najczęściej stosuje się go w połączeniu z innymi środkami. Stosowane dawki wynoszą od 20 do 100 mg dla wersji oralnej i od 25 do 100 mg dla iniekcyjnej, a minimalny okres stosowania wynosi miesiąc.

W czasie redukcji jest on stosowany z reguły z tego powodu, że nie powoduje retencji wody. Wynika to z tego powodu, iż jest on słabo androgenny.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
ja zjadłem 100 tabletek w ciągu miesiąca i zwiękrzyła mi sie jedynie siła
i agrsja wszystko mnie wkurzało
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
To wszystko ?

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
_Logan_, kazdy steryd silnie anaboliczny a slaby androgennie jest dobry do rzezby. Nie zdobywasz na nim duzej masy, a drastycznie poprawia sie jakosc umiesnienia. Poza tym przyrost sily wykorzystujesz jako dodatkowy motywator do ciezkiego treningu. To tyle tajemnic o Winstrolu

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"kazdy steryd silnie anaboliczny a slaby androgennie jest dobry do rzezby" - czyli tajemnica winstrolu tkwi w jego bardzo wysokim dzialaniu anabolicznym ?
Dzieki Ted za odpowiedz

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Tak, wysokim anabolicznym i zarazem niskim androgennym. Przez to nie aromatyzuje i nie ma gwaltownych przyrostow wagi. W polaczeniu z wysokobialkowa dieta i treningiem aerobowym (koksik to tylko dodatek) mozna pozbywac sie tkanki tluszczowej zachowujac wypracowane w pocie czola miesnie

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"W polaczeniu z wysokobialkowa dieta i treningiem aerobowym (koksik to tylko dodatek) mozna pozbywac sie tkanki tluszczowej zachowujac wypracowane w pocie czola miesnie " Ted , a czy dołączając do tego metanabol można wyżej wymienione działanie wzbogacić o jeszcze dodatkowe czyste mięśnie? Bo przecież na metce( oczywiście w odpowiednim użyciu) można sie dodatkowo rzeżbić!Czyli, czy takie połączenie mogło by służyć poprawie jakości umieśnienia i zdobyćiiu przy okazji dodatkowej masy?

Pytam o to bo zastanawiam się nad dwoma opcjami cyklu
Pierwsza to 15 decki (200 mg) i 20 propinatu ( 50 mg) lub ;
A druga to 100 (lub 147)mety i 20 winstrolu , I w sumie nie wiem na którą się zdecydować! Chodziło by mi przede wszystkim czystą masę, ale masę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
No i wszystko jasne
maly2003 - a nie lepiej wino + decka ? to bardzo dopry stack na czysta mase

pozdrawiam Logan
"Duzo czasu minelo, wzrok mi sie wyostrzyl, wcale dzieki temu, swiat nie jest prostszy ..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Hmmm jak ktos wie "co i jak" to można sie rzeźbić nawet i na ciągnącym wode i aromatyzującym omnadrenie........

...Thermogenics and fat loss suplements investigator...

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
KAIN pewnie ze mozna, tyle, ze nie kazdego stac na Arimidex

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Logan pewnie że lepiej , ale niestety też dużo drożej!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepta na śmierć

Następny temat

Testosteron, a zdrowie...

WHEY premium