SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dywagacje o wielkości pyty i ciasności piczy...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
***ac to jedno, obnosic sie ze "zwiazkiem" z taka ****a to drugie. No ale ortizowi zawsze ambicji jako fighterowi brakowalo, nic dziwnego ze usiluje zdobywac popularnosc innymi metodami.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2046
Czego mu brakowalo ??? ambicji ?? buahaha

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
I jeszcze jedno ? Chciałbys mieć taką matke? Bo ja nie Ciekawe jak zareagują jej dzieciaki przyszłe jak zobaczą film z nią. Takie typiary są potrzebne ludziom, ale wybrały droge na łatwizne i nie dziw sie ze nie mam do niej szacunku. Ona wybrała kase, za cene szacunku do siebie.

Co ma piernik do wiatraka? Czy w momencie, w ktorym spozywasz wieprzowine, mieso nieczystego zwierzecia, tracisz szacunek do samego siebie? Przeciez spozywanie wieprzowiny jest niemoralne z punktu widzenia conajmniej miliarda ludzi na swiecie. Nie kazdy posiada identyczny z Twoim kodeks moralny. Mozna sie bardzo szanowac, szanowac swoje cialo, a miec wielu partnerow i wykonywac taka prace. Jezeli twoja relgijnosc czy swiatopoglad upatruje czegos zlego w wolnym akcie seksualnym/zaklada jakies restrykcje dla tej czynnosci nie oznacza ze taka J.J. posiada podobne bloki. A skoro Tito to nie przeszkadza, widac on ma podobnie.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
nie dobrze mi sie robi jak czytam niektórych tu zakompleksionych gówniarzy :) ... c*** komu do tego kto z kim spi? ile razy i kto kogo kocha a moze tylko sie z kims bawi :)

poza tym goscie z sprzętem ponizej 20 cm nie powinni się w ogóle wypowiadaćw tym temacie bo to wstyd i tchnie zwykłą nienawiścia z zazdrości :)

nie dobrze mi sie robi jeśli czytam tego rodzaju bigotów :)

myslicie, ze wasze laski to swiete? zareczam wam, ze 90% z nich bylo ******lone przez nie jednego ogiera jak dzikie swinki :) tylko sie wam nie przyznają nigdy boście tłuki w dodatku wpadli byscie co niektórzy w kompleksy wiedzec, ze On mial dwa razy wiekszego ****a od Was :)

a teksty o rozjechaniu Jenny cialka to mozecie sobie darować : )widać, ze macie ogryzki po 14 cm w dodatku boicie sie , ze nie bylibyscie w stanie laski zaspokoic :) jak wam urosną do przyzwoitych rozmiarów to wtedy nagle stracicie kompleksy :) <lol>

wielkosc***** to kwestia genetyczna i czestotliwosc ******lenie nic a nic na nia nie wplywa, szybciej wasze zony rodzace dziecko za dzieckiem zamienia sie w krowy nie trzymajace moczy niz jenna nedzie miala problemy z luzami :) ... poza tym***** ma to do siebie ze mniej wiecej dostosowuje sie do wielkosci ****a i to nawet lepiej ze duzo dziewczyna trenuje bo pewne miesnie ma w doskonalej formie a nie jak bogobojne niewiasty z koziej wólki - wypadającą macicę :)

gdybyscie wiedzieli ile znanych z TV laseczek uwazanych za idolki i idealy moralne i wzorce dla mlodziezy - ******li sie pokątnie jak suki z cieczkami po klubach dla Vipów i prywatnych imprezach - pospadali byscie z krzesel :)

ale co ja sie wysilam :) wiekszosc z was i tak wyznaje zasade:

"laska moze być bierna, mierna, głupia ... byle byla wierna"

a ja Wam powiem, ze to jest wbrew rozsadkowi i logice ize Wasze laski jesli sie puszczaja to tylko dlatego, ze ich nie zaspokajacie :) albo po prostu sie nudza ogladaniem ciagle tego samego lizaka :)

teraz kwestia tzw. ponizenia :) <lol> jedni zyja dla siebie a inni dla swiata, niczym Bukiet hiacynta - dbajac tylko o to co ludzie powiedzą :)

zareczam Wam, ze Tito wstydzilby sie wyjsc na miasto z 90% Waszych lasek i to pewnie bylaby dla niego wieksza trauma niż Wasze pójscie z Jenna na plaże :)

a Jenna ma w glowie 10x wiecej niz wiekszosc Waszych żon i dziewczyn :) najprawdopodobniej nie mieli byscie nawet o czym z Panna rozmawiać :) a Jej IQ móglby wpedzić w kompleksy niejednego pracownika naukowego polskiej uczelni :)

zeby nie bylo ze ktos da mi bana za lamanie reulaminu :) bo jesl itak to ban nalezy sie za idiotyzmy wygadywane w tym temacie, propagowanie nienawisci i ksenofobii conajmniej polowie tu sie wypowiadajacych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Człowieku co Ty piszesz hahah.
Nie chce mi się pokolei komentować zdań z twojej wypowiedzi. Szkoda mi czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
a sam ile razy waliłeś na Jenne ?

Peace, love, extasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
a sam ile razy waliłeś na Jenne?

do mnie to piszesz chlopczyku? Jak juz wczescniej pisałem w tym temacie, akurat o niej słyszalem 1 raz, wiec fak ju

"a ja Wam powiem, ze to jest wbrew rozsadkowi i logice ize Wasze laski jesli sie puszczaja to tylko dlatego, ze ich nie zaspokajacie :) albo po prostu sie nudza ogladaniem ciagle tego samego lizaka :)"

Mam rozumien ze gdybys Ty nie zaspokajał swojej laski (lub niezaspokajasz) to zaakceptowałbyś (zaakceptowałes) ze posuwa ją każdy inny ? i szafa gra ? No chyba ze jej sie znudzi twój - jak to napisałes - lizak. Faktykcznie, to zrozumiałe, moze isc pociągnąć sąsiadowi
Cyrk.

"laska moze być bierna, mierna, głupia ... byle byla wierna"

Nie. Ma być wierna ale ruchac sie jak króliki, ale tylko ze swoim partnerem i napewno nie nagrywać tego na kamerke w celu zarobienia pieniędzy.
Ale po tym co piszesz Tobie by nie przeszkadzał widok w TV własnej dziewczyny, z uśmiechem na twarzy i spermą wielkiego murzyna
sweet ?

"a Jenna ma w glowie 10x wiecej niz wiekszosc Waszych żon i dziewczyn :) "

haha no napewno ma wiecej... ch..ów w głowie.

A tak w ogóle to ja na to patrze tak jak ktoś wyżej napisał
"***ac to jedno, obnosic sie ze "zwiazkiem" z taka ****a to drugie"
kapisz ?

Wiec istenie takich bitches jak ona, oraz kolesi o twoich poglądach nawet mnie cieszy, bo jak taka wyjdzie za mąż to dalej bedzie atrakcją na niejednej iprezie A mąż nawet nie bedzie zazdrosny i jeszcze może to nagra i wszyscy zarobimy.
Sama wybrała taką droge, ale nie czuje do niej nienawiści o której piszesz. Po prostu nie mógł bym z taką być i akceptować tego co robi bo jest coś takiego jak ZAZDROSC i MILOSC. I ciesze sie ze jeszcze mam w miare dobrze w głowie na tym powyrkęcanym świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4977
Creino zal mi Ciebie i tego co napisales. Chyba nie wiesz ze srednia europejska meskiego czlonka podczas wzwodu to 11-17cm. No a jesli masz ponad 20cm to Ci wspolczuje. Widocznie sam jestes gowniarzem co gada od rzeczy. Fakt ze ludzi nie powinno obchodzic to z kim kto sie kocha, ale to jest forum dyskusyjne i kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie. I jestem przekonany ze moja dziewczyna jest swieta. Wdocznie masz jakis problem z tym zwiazany. Dziewczyna Cie pukala po kontach czy cos?? Wkrecasz sobie jakies filmy. Podajesz ze 90% naszych kobiet bylo pier**** przez......... Zreszta szkoda slow. Sa ludzie i taborety. Nie rob sobie obciachu czlowieku

Daria:"..:: DZIEKI::.." :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Obawiam sie,ze ktos pierdyknie Ci cretino bana.

Tak wogole,to obraziles swiadomie/nieswiadomo moja kobiete,a wczoraj za cos takiego nayebalem typowi,ciekawe czy w ryj bylbys w stanie cos takiego powiedziec.

Edit.Nie ja mu chyba yebne bana albo kaze zrobic to chlopakom-przekonwertowalem tekst z jednego filmu,kojarzycie?.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-12-13 11:24:00

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
pinec ja nie kojarze... z jakiego ?
Aha, tylko nie kasujcie jego wypowiedzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K-1 PREMIUM2006 Dynamite!! 31.12.2006.

Następny temat

Seminarium u Wanda w chute box

WHEY premium