SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun vs Fedor - dywagacje!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 918
Nie tylko mi to przyszło na myśl, pomyślałem więc, że może warto by ten temat rozwinąć.
Mauricio Rua vs Fedor Emelianenko. Różnica w wadze to około 10 kg, wzrost taki sam praktycznie. Myślę więc, że jeśli Shogun nabrałby nieco ciałka warunki fizyczne zeszłyby na drugi plan.

Bo z kim teraz ma walczyć Fiodor? Z Barnettem: Jeśli Fiodor będzie wlaczył w parterze, a pewnie będzie, bo będzie chciał się sprawdzić to być może uda się Joshowi wygrać, ale walka nie będzie porywająca. W stójce, zero szans.

Kolejny raz duży Nog na pewno nie. Cro Copa nie ma. Alex nie dorósł. Nie przychodzi mi żaden pretendent realny jeszcze, ale jest późno, jakby co, proszę o wybaczenie. (Ja bym chciał rewanż Huntowi, ale niech jeszcze poćwiczy swój placek )

Fiodor jest mistrzem i nie ma co dywagaować, on nie ma słabych stron.

Shogun natomiast w ostatnich walkach, a szczególnie w tej z Overeemem pokazał, że staje się maszyną. Jego kończąca technika była niesamowicie imponująca. Ma świetne techniki stojące, jest świetny w parterze, podbnie jak Fiodor potrafi się łatwo wyswobodzić, a jak już złapie, to Randleman może powiedzieć co wtedy. Do tego opanowanie przeplatane z niesamowitą agresją, niczym u Wanda.

Co sądzicie?

ps. wiem, że teraz Shogun będzie pewnie chciał walczyć o pas Hendo, a Fiodor dostanie kogoś z HW, pewnie Barnetta, ale podywagujmy .

Zmieniony przez - slitzikin w dniu 2007-02-26 01:08:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Nie ta waga i tyle w tym temacie.Podniesienie wagi o ok 10kg to bardzo duze obciazenie dla calego organizmu.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3426
moim zdaniem nie ma zbytnich sznas z fedorem... a co do jego technik w stójce to moze rekami cos robi ale nogi szału nie robią

________FIGHT__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
na pewno bylaby ciekawa walka.mysle ze wygralby jak zwykle fedor.mam wrazenie ze jest od shoguna silniejszy,potrafi lepiej bombardowac

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Nie ma o czym dywagować. Shogun niech zostanie w LHW gdzie ma świetne perspektywy zamiast zbierać bezsensowny łomot od Fedora.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1458
a ja bym np chcial taka walke w przyszlosci zobaczyc, tylko ze po tym ja szogun bedzie mial pas lhw :)

Luta-livre Wroclaw.

www.luta-livre.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Fiodor jest mistrzem i nie ma co dywagaować, on nie ma słabych stron.

Jak każdy zawodnik,on też ma słabe strony,tyle ze mało kto je potrafi wykorzystać

wiem, że teraz Shogun będzie pewnie chciał walczyć o pas Hendo

myśle ze nim to się stanie to szanse rewanżu dostanie Wand,o ile nie przyjdzie mu jakis pomysł do głowy o rezygnacji...


A co do samej walki to stawiałbym na Fiodora,ale inaczej niz na punkty to nie widze tego...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Jak dla mnie jest to narazie bez sensu.Shogun mimo ze wedlug mnie jest najlepszy w MW,to musi to jeszcze pokazac ,staczajac kilka walk,np z Hendo,Arona,Nogiem.Potem jesli juz zdominuje swoja wage to moze przechodzic do HW,ale zeby odrazu rzucac go na Fedora to tez nie jest dobry pomysl.Najpierw by musial powalczyc z innymi zawodnikami,a ich jest duzo(Hunt,Alex,Kharitonov,Werdum,Barnett,Nog).Z zadnym z nich nie mialby latwej przeprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Myśle ze jest dla niego jeszcze za wcześnie, ale w przyszłosci jezeli powoli nabierze wagi to czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Haha - tak to skwituję. Pchajcie typowego zawodnika z niższej wagi do HW. Dostanie taki łomot, że nie będzie wiedział jak się nazywa. Nie ta liga. I absolutnie nic mu nie pomoże zwiększenie wagi (była taka walka wand vs CC; też wand przybrał i co? Nic mu to nie dało.).

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
Fedor vs Shogun
dobre sobie, nierealne aby shogun wytrzymał do 3 rundy, Fiedzia skończyłby walke szybciutko. G&P II runda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 218
Mnie Shogun nie zachwycil w walce z Overeemem. Prawde powiedziawszy Overeemem mial przewage co mnie zdziwilo i zaniepokoilo jesli chodzi o Shoguna. W oczach Shoguna widzialem chwilowa bezradnosc i zaskoczenie.
Mysle ze przy tym tepie rozwoju Shoguna kiedys dojdzie do walki z Fedorem ale jesli w tym roku to nie mam watpliwosci kto wygra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Post-Pride 33 - Sakakibara talk

Następny temat

Full Contact Prestige

WHEY premium