SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja najszerszych

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Wiem że ten temat był poruszany 100 razy i czytałem każdy post co o nim jest.Mam lewy najszerszy większy i przez to mam wrażenie że prawy bark mam jakby wyżej.Może ktoś napisać jakim treningiem na plecy mam iść aby tą wade wyeleminować.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Moim zdaniem aby mogło dość do zmniejszenia dysproporcji przynajmniej dwa pierwsze ćwiczenia powinny być wykonywe jednorącz. Jeżeli nie masz dostępu do maszyn postaw tak jak wcześniej mówiłem na wsł jednorącz ze sztangielką.
Jako pierwszą możesz wykonać wersje ze sztangielą trzymaną równolegle do tułowia- 3serie (ta wersja pozwala zastoswać większe obcążenie i "trafia" głownie w najszersze). Następnie 3serie ze sztangielką ustawioną prostopadle do tułowia i podciąganą bardziej ku barkom (większe obciążenie mięśni obłych). Dopiero póżniej przystąp do ćwiczeń wykonwanych oburącz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nie tylko Ty jeden masz taki klopot
pewne dysproporcje, nawet minimalne wynikaja z roznej budowy kazdego czlowieka
jezeli masz silniejsza prawa reke to automatycznie prawa strone ciala bedziesz mial lepiej rozwinieta- roznica ta az tak nie jest widoczna- czestokroc wydaje sie iz te syproporcje sa widoczne a tak naprawde tylko my sami je dostrzegamy
kiedy np. cwiczysz wioslowanie sztanga w opadzie a prawa reka jest mocniejsza to tym samym wieksza prace wykonuje prawa strona grzbietu

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Proponowałbym treningi oprzeć na wiosłowaniu sztangielką jednorącz w różnych konfiguracjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dysproporcje mają prawie wszyscy, więc się nie przejmuj . Można to wyeliminować ćwicząc sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Pig Killer a nie jest to przypadkiem na odwrót ?
Skoro lewa ręka jest słabsza od prawej a obie podnoszą ten sam ciężar to chyba lewa musi wykonać większą pracę ?
Tak mi się wydaje

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Kostek mylisz się wtedy silniejsza strona przejmuje część obciążenia, czyli w tym przypadku prawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Aha, no w przypadku sztangi to faktycznie może i racja, ale jeśli ćwiczy hantlami ?

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
kiedy cwiczysz hantlami wtedy nie wykonujesz ruchu obiema rekami naraz totez nie ma owej "nierownosci" ruchu- kazda strona pracuje osobno

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Wiem że trzeba robić chantlami.Ale to co mam zrobić 12 seri podciągania hantelki??Mi chodzi o cały trening pleców.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Mozesz wioslowanie sztangielka w 3,4 seriach wrzucic na samym poczatku treningu plecow, jezeli potem dasz rade sie jeszcze podciagac... jezeli nie, daj podciaganie a zaraz po nim sztangielke...
niestety na uwarunkowanie rozwoju naszych miesni mozemy niewiele poradzic...cwicz, to moze sie wyrowna z czasem...

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2004-12-27 11:52:11

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dokladnie
oczywiscie ze calego treningu nie mozna oprzec na wioslowaniu hantelkami
jesli sie nie podciagasz na drazku to trening grzbietu zacznij wlasnie od wioslowania wykonywanego w 3-4 seriach a nastepnie jedz normalnym treningiem ktory wykonywales dotychczas

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficjalna strona biogenix

Następny temat

ktory zestaw na mase za 400zl

WHEY premium