SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 742 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6626
Witam mam dysproporcje motyli:) i teraz pytanie czy zaprzestać robienia ćwiczeń na ta strone gdzie jest za duży czy robic tyle samo na obie strony wiadomo jedna ręka silniejsza od drugiej :)

Jiu-Jitsu w wersji BRAZYLIJSKIEJ rzecz jasna :)
LIFE IS BRAMA
Jak Juz j**ać to OSTRO,MOCNO,CZESTO,GĘSTO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
nie przestawac cwiczyc i cwiczyc, dysproporcja sie wyrowna, tylko spokojna technika, bez szarpania bo wtedy dominujaca reka wykonuje wiekszy wysilek co za tym i czesc plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
miałem podobny problem, jeśli dysproporcja nie jest zbyt duża to da się to szybko w miare naprawić, mi się udało, robiłem ćwiczenia tak jak zawsze, jednak na większy motyl robiłem mniej powtórzeń, na mniejszy więcej... no i w/g mnie genialny sposób... niektórzy mogą się śmiać, ale np przy przyciąganiu drążka od wyciągu zza karku szerokim chwytem tą ręką, gdzie mam słabszy motyl wykonywałem więcej roboty, tzn siadałem w ten sposób, aby większość ściągania wykonywać tylko tą ręką, a drugą mniej... tak samo jak przy podnoszeniu się na drażku w szerokim uchwycie, też ręka od mniejszego motyla wykkonywała więcej roboty, chyba rozumiesz o co chodzi, jeśli coś więcej to do mnie na gg zapraszam... :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Nawet kulturysci maja dysproporcje. Wedlug mnie nie ma co kombinowac, bo z czasem zaniknie. Postaraj sie o dobra technike. Pomoze Ci Atlas Ćwiczeń - www.kulturystyka.pl/atlas 
Cwicz rowno obie strony, a bedzie ok.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-07-02 19:44:19

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 742 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6626
dzięki chłopaki sog za pomoc się nalezy

Jiu-Jitsu w wersji BRAZYLIJSKIEJ rzecz jasna :)
LIFE IS BRAMA
Jak Juz j**ać to OSTRO,MOCNO,CZESTO,GĘSTO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam ten problem ale już bardzo mały, bo tu na forum poradzili mi tak. Ćwicz dalej, zmniejsz ciężary i technika ma być naprawde nienaganna. Mnie już się prawie wyrównało. Żadnych więcej powtórzeń na słabsza rękę, to nic nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
rowniez nie polecam zadnych patentow w stylu - ta reke unieruchomie zeby tamta wiecej pracowala... postaraj sie o symetryczna wyrownana prace obu rak i motyli...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Heh, bo nawet jesli pracowalbys tylko jedna reka, to druga i tak by rosla. Tak juz jest. Zreszta wtedy bardzo latwo o przetrenowanie, a zwieksza sie rowniez podatnosc na kontuzje.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-07-03 15:10:24

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY TO DOBRY TRENING?

Następny temat

Pomiędzy seriami

WHEY premium