SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Lesnar vs Velasquez

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nom, wyraźnie traci animusz jak zaczyna dostawać. Bo trzeba przyznać, że w ofensywie nie było źle na początku - parę ładnych, celnych ciosów zasadził Cainowi na szczenę, ale Velasquez jak to Velasquez się zbytnio nimi nie przejął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ktoś na pewno krzyczy "Stop Stop" kiedy jest około 55, 54 sekundy do końca, kij wie kto, a co do reszty, to lekka fantasmagoria.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
A dla mnie co do tego, który moment był decydując to to kolano Caina po tych obrotach Lesnara, wtedy Lesnar zrobił się miękki.

Dla mnie od już zeszłego roku Cain to potencjalny a teraz aktualny nr. 1 (pamiętam jak się po walce z Kongo o to wykłócałem, ale mniejsza z tym) HW. Z Lesnarem poszedł na bójkę i zaryzykował trochę bo się trochę odsłaniał za dużo... Ale generalnie wyglądało to tak jak większość osób będąca za Velasquezem przewidywała. Poprostu on jest bardzo złym przeciwnikiem stylowo dla Lesnara, to nie jest tak, że Lesnar okazał się jakimś słabiakiem, poprostu Cain "jest jaki jest"

Jak nie będzie miał głupich pomysłów w walce z JDS i Carwinem na ryzykowanie w stójce zbytnie i odsłanianie szczęki to dla mnie powinien obie walki wygrać.

Dla mnie jedynym gościem, który może z nim ewentualnie wygrać to na dziś tylko przypakowany Jones. Każdego innego zajedzie.

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2010-10-24 17:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
http://www.megavideo.com/?v=KVUXI0ZD

Walka w Dobrej jakosci.
Ja tez sadziałem ze Brock wygra choc zawsze lubiłem latynoskich fighterow. Co do samej walki to wyeliminowane zostały najwieksze atuty Brocka. Nie widac było jego zapasów ( a raczej widac było doskonałe reakcje Caina) Cardio tez chyba nie takie jak zwykle. i Teraz pytanie czy Brock był tak słaby czy Valasquez tak mocny.Rozciecie bardzo głębokie ciekawe jak to poskładaja. Co Teraz> ? JDS Vs Cain ?
UFC 126 Lesnar vs Mir?

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Tylko nie Lesnar vs Mir 3 - nie zniese tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
na wiki juz jest podanie na ufc 126 mir vs lesnar 3
karta na 126 jest jak narazie najlepsza jaką widziałem. wiec jesli taka zostanie... będą rekordy.
a lesnar... był mistrzem ale juz nie jest... mam mieszane uczucia...ale to chyab dobrze dla jds'a bedzie łatwiej z mniejszym zawodnikiem... i tak Carwin wroci niedługo i ich wszystkich pozabija

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Na wiki to ja sobie mogę wpisać, że będzie Lesnar vs Undertaker na UFC 126.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym chciał aby Lesnar teraz dostał kogoś z trójki Nogueira, Kongo, Gonzaga.

I tak samo jak wyżej nie mam zupełnie ochoty oglądać ponownej walki Lesnara z Mirem. Teraz tylko czekać na kolejne wywody Mira na temat Lesnara.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-10-24 17:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
lord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
a propo Undertaker - wie ktoś może o co chodzi z nim i Brockiem?





od 50 sekundu Undertaker mówi do schodzącego Lesnara "You wanna do it"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 121 - live!

Następny temat

UFC 121 - walki do pobrania/oglądania

WHEY premium