SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Lesnar vs Velasquez

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Yebany Gonzaga, obstawiłem dobrze Main Event, nawet z TKO, a mam puntków co kot napłakał.

Muszę ściągnąć walkę i próbować zrozumieć jak on to Ku$#@ robi, umiejętności ostre, straszna para i niezła zwinność, BJJ siarczyste a każdą ważniejszą walkę kaleczy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Za wcześnie nie jest bo wszyscy co na walke o pas zasługiwali walczyli został z pretendentów tylko JDS ale wygrać nie wygra ale mistrzem w swoim czasie będzie.

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygra wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Ja się założe że teraz będą awatary Caina z okiem terminatora jak kilka lat temu było z Fedorem

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Kalif trzymasz się tej durnej teorii a g**** wiesz i jeszcze Ci nogi śmierdzą...
Gość je 8 posiłków dziennie a ty mi chcesz powiedzieć ,że 115 to jego naturalna waga ?? Sterydami nażarty jak świnia !!!! I *** w****iłeś mnie to zrobię ładny temat o karierze Oveerema i jege mega stójce !!! To ,że walczy w K1 nie znaczy ,że ma mega stójke w klatce !!! Gonzaga , Fedor nie walczyli nigdy w k1 a z Gwiazdą k1 Mirco Cro Copem jechali w stójce !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
raKhu sory tym razem to ty pjerdolisz, a wiesz czemu? Wcale nie mam na myśli rekordu JDS. Jest dla mnie typ fantastyczny - pokonał już wielu. Zrównał ich z ziemią. Boli mnie to, że nie walczył jeszcze z żadnym dobrym zapaśnkiem. Żaden z wyżej wymienionych panów (przeciwników JDS) nie jest też tak okrutnie silny jak Lesnar, Carwin czy Velasquez.
Ja uwielbiam JDS! Dlatego chciałbym, żeby jeszcze się doszkolił i potem rozniósł całą wielką trójcę. Na dzień dzisiejszy jednak nie ma zbyt dużych szans z Velasquezem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Super walka. Wiedzialem, ze Cain sobie z nim poradzi, ale nie myslalem, ze zrobi to tak szybko.
Wczoraj pisalem, ze Lesnar juz na wazeniu wygladal na spietego, gleboko oddychal. Mysle, ze ten stres + nieudane proby obalenia + bezradnosc i bylo po walce.
Ktos napisal, ze Carwin zabral mu pewnosc siebie i sie z tym zgadzam.
Cardio padlo i pozniej to juz byla formalnosc.

Uwazam, ze JDS to solidny przecietniak. Nie widze w nim mistrza.
Cain sie po nim przejedzie.
GnP Caina wyglada jak GnP mlodego Fedora z czasow Pride + lepsza kontrola Velasqueza.
Wydaje mi sie, ze jedynym kolesiem z obecnej HW UFC, ktory moze zagrozic Cainowi jest Carwin.

Szacunek dla Brocka, coraz bardziej goscia lubie.

Calego tematu nie przegladalem, wiec moglo juz sie pojawic.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Gonzaga to walczył z Mirko Filipoviczem a nie z Cro Cop-em ale tym cool z Pride'a wiec z dupy porównanie.
Wogule na poczatku Serious dość z sensem pisałeś a wize teraz już brak argumentów zaczynasz wyzwiskami jechać śmeirdzącymi nogami i wciąż ta sama gatka.
Ja to widzę tak Ali w UFC ktoś bije się z nim w stójce dostaje baty obala Overeema i g'n'p przegrywa Ali no chyba że potrafi obronic się przed zapaśnikami jakich wiele w UFC zreszta to nie temat o Overeemie i Pudzili.

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Rakhu znów mądrze prawi ! JDS ma szanse duże szanse. Lesnar to był inny człowiek w tej walce wypalił się jak Mir po walce z Lesnarem. Ani z Mira ani z Lesnara nic nie będzie ... Z Mirem już się chyba każdy zgodzi, ale fani Lesnara pewnie w niego jeszcze wierzą :)
I podkreślam sam myślałem ,że wygra Lesnar.. Miał dobrą stójkę, wbrew temu co tu pisaliście - szybkie "zrywy", na Carwina sam się nadział a tu psikus. Nie wie co się dzieje i do tyłu idzie z WIĘKSZĄ MASĄ I TEORETYCZNIE WIĘKSZĄ SIŁĄ ?!
A tak poza tym to Lesnar po walce zachował się jak należało.
Real Champ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Serious1 jasnowidzu a gdzie kryształowa kula?


EDIT: Pjedole takie rozkminy. Może i JDS jest gotowy. Poczekam do dnia walki. Takie pjerdolenie przed walką nie ma sensu. Wszystko mnie wkurvia od rana. Jeszcze mi pół obiadu spadło teraz na klawe. Wszystko przez to, że Lesnar przegrał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 121 - live!

Następny temat

UFC 121 - walki do pobrania/oglądania

WHEY premium