SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Lesnar vs Velasquez

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Scorpow a Fedor też walczył z Mirco Filipovicem czy z Cro Copem ?
Vanderlei silva w 1 walce z kim walczył ?

Do tego porównuje dzisiejszą formę Lesnara do Pudziana !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Chłopie najpierw mówisz na Lesnara - real champ, a po 5 sekundach go zrównujesz z ziemią. Porównywać kogoś z Pudzianem to jedna z największych obelg na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Bulleskat gdzie ja jasnowidze ? Napisałem ,że ma duże szanse. Ma mega stóje , mega timing , mega refleks może wygrać a jak będzie to zobaczymy.
Ps. Bulleskat gdzie Twój nowy awatarek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Serious1 jakieś zaburzenia psychiczne masz czy jak? Z taką agresją wyskakujesz jak chopaczki z gimnazjum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
****a Panowie ogarnijcie sie. Serious wczoraj konto zalozyl i zachowuje sie jak prowokator, a Wy dajcie sie na to nabierac. Nie karmic trola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Serious1, już jest avatarek. Nie wiem czemu nie wszyscy go widzą.. Dowód dałem już we właściwym temacie. Nie mogę się doczekać jak będziesz cienko piszczał po wygranym turnieju przez Overeema. Ja spadam z kompa bo dostaje trzęsawki dziś jakiejś. Ładny wkurv mnie wziął, masakra.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Serious1 już cię zgłosiłem za trolling, reszcie też radzę.

Twoje teksty o tym że Lesnar ma "dobrą, szybko zrywną stójkę" i że wygrałby w niej z Overeemem w klatce, kisielu czy rewii na lodzie pozostawiam bez komentarza.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Widzę ,że wasze mózgi po nie przespanej nocy słabo działają i nie rozumiecie tego co piszę :) Trudno wyśpij się i przeczytaj jeszcze raz a potem kliknij "SOG"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Nawet jak Overeem wygra turniej to Serious1 napisze że to skoksowana świnia, bez stójki i że wygrał fartem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Serious chodzi mi tylko o to że nie ma co wspominać Cro copa z lat po 2006. A Fedor jak Fedor w tamtych czasach nie było na niego mocnych.Ja od Mirko się zacząłem interesować MMA i zawsze mnie wkurza to że zniszczył swój wizerunek jaki miał kiedyś i te ciągłe wspomnienia z walki z Gonzaga wpiszesz na youtube Gonzaga to jest ten nieprzyjemny dla oczu KO

you're next...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 121 - live!

Następny temat

UFC 121 - walki do pobrania/oglądania

WHEY premium