SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja -40kg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Tak już lepiej. Reszta z tłuszczu. To jak już wiesz, że serdelki i pizza to średni wybór to układaj menu na innych produktach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
Dobra, ułożyłam rozpiskę na najbliższe dni, start pięknej miski w sobotę, bo dopiero w piątek będę miała możliwość pojechania na jakiekolwiek zakupy.

Uwagi do miski:
1) Szynka gotowana będzie przeze mnie, kupię kawał surowej i sobie ugotuję w przyprawach
2) Nie wpisywałam do miski wszystkich warzyw typu pomidory, ogórki, szpinaki (bo widzę, że z większości warzyw się kalorii nie wlicza?), ale śniadaniom i obiadom zawsze będą towarzyszyć pomidory, szpinak, sałaty, rzodkiewki
3) Jak się traktuje kalafiora i brokuły? Wpisywać normalnie je do miski z ich wagą i kalorycznością się do bilansu dodają?
4) Nienawidzę oliwy z oliwek, lubię ten olej z pestek winogron. Może jest jakiś inny lepszy z czegoś, który mogę kupić? Taki do sałatek?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17079
do miski wliczasz tyko warzywa strączkowe i duże ilości korzennych. Oleju kokosowego próbowałaś? :)

"Życie jest jak jazda na rowerze, aby utrzymać równowagę trzeba poruszać się naprzód"

http://www.sfd.pl/redukcja_terefere-t1037622.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Stefka
... start pięknej miski w sobotę, bo dopiero w piątek będę miała możliwość pojechania na jakiekolwiek zakupy.


w ten piątek to akurat większość sklepów pozamykanych ale propozycje misek całkiem, całkiem
pomidorów z puszki nie wliczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Stefka wydajesz sie krzywa, badałas sie w tym kierunku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
No to fajnie, że są OK :) Ale czy 1800 kcal to nie jest za dużo? Może obetnę do 1700?


markoto
Stefka wydajesz sie krzywa, badałas sie w tym kierunku?

Nie, nigdy. Nie wiem czy jestem krzywa, czy tak napakowana tłuszczem, że się tak wydaje... Ale może coś w tym być, mam wrażenie, że mam jedną nogę krótszą (prawą), bo kilka razy zauważyłam, że lewa nogawka jest ok, a prawa jest lekko zaciągnięta od szurania po ziemi.
Jak zrzucę z 10kg to pójdę do lekarza (jakiego?), bo teraz mam tak otłuszczone plecy, że nic nie zauważy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
1800 jest ok. 1900 też byłoby ok. Dobry fizjo zbada Cię bez względu czy masz wagę obecną czy będziesz miała 10kg mniej. Skoro laik po zdjęciach widzi, że coś jest na rzeczy to specjalista na żywo wypatrzy to co ma wypatrzeć.
Najlepiej poszukać fizjo mającego doświadczenie ze sportowcami.

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2015-04-30 10:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
A kogoś z Warszawy może znacie? Czasami takie różne nazwiska z polecenia się przewijają przez różne fora, może jest i jakieś warszawskie tu powszechnie znane?

Zmieniony przez - Stefka w dniu 2015-04-30 11:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Spytaj Felę. Jeśli mi się dobrze kojarzy to ona miała namiary na jakiegoś dobrego fizjo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53
Ok, dzięki. Czy mogę już poprosić moderatora o usunięcie zdjęć z pierwszego postu czy jeszcze ktoś tu może wpaść i coś wymyślić na ich podstawie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madzialena zaczyna walkę :)

Następny temat

Pomoc

WHEY premium