SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do wymarzonej, wysportowanej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to pieczywo fitness ze śliwką do wyrzucenia, jest chyba barwione i ladies takich rzeczy nie jedzą, pieką chleb same, albo kupują pieczywo, ktore ma w skladzie jedynie mąkę żytnią. słonecznik również nie jest polecany, lepiej orzechy/pestki dyni wrzuć. a na dobicie rozkładu jajca

nie masz zrodla bialka w sniadaniu, wlasnie tam idealnie pasowalyby jajka. kombinuj dalej:)

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-05 13:02:49

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-05 13:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak z brzucha nie zrzucisz , nawet nei wiem czy w ogóle zrzucisz z brzucha i na pewno nie tymi treningami, poza tym sama sie oszukujesz i co do jedzenia i jego ilosci.
do tak specyficznych celów potrzeba dość specyficznej diety i porządnych treningów, obawiam sie ze u ciebie to nie przejdzie, jestes "ofiarą" standartowego podejścia do odchudzania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pieczywo kupiłam żytnie z żurawiną, ale w spisie produktów nie było takiego, więc zamieniłam na to ze śliwką. Dzięki za uwagi :)

Zdołowałam się na serio :( Dlaczego uważasz, że nie mam szans na pozbycie się z brzucha? Jestem laikiem w sprawie ćwiczeń, a także pod względem wartości jakie powinnam przyjmować w posiłkach i działam na oko.
Potrafię być skrupulatna i zawzięta, ale bez czyjeś pomocy się nie obejdzie. Dlatego założyłam tu konto, bo wiele z Was jest doświadczona w tych sprawach.

Zmieniony przez - SylwiaM w dniu 2012-09-05 15:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czy przyszło ci kiedys a myśl pozbyc sie tłuszczu z biustu? pewnei nie a moze chciałas by ten tłuszcz si etam odłozył? lepiej Tylko tak w jedna i druga strone sa rzeczy których nie da sie przeskoczyc, jezli ma sie takie czy inne tendencje.
Najczęściej takie plany jakie ty masz wymagaja bardzo ciezkich treningow cizkiej diety i zejścia z BF na poziom w którym nie ma sie okresu, bo wyzej jeszcze organizm nie siega po te zapasy, a czasami nigdy nie siegnie...

Taka jest rzeczywistośc w 90% przypadków, moze moze bedzie u ciebei inaczej, tym lepiej, ale musisz miec swiadomośc na co sie porywasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, wiem , że jeśli chcę pozbyć się tłuszczu z brzucha to automatycznie z innych części ciała też zleci. Mam tego świadomość, może nie będzie mi dane mieć 6packa, który Ty masz (jest boski!), ale chciałabym chociaż raz w życiu nie mieć tej opony pod pępkiem. Wtedy nawet lekki zarys mięśni by mnie cieszył. Czy pomożecie mi ustalić BTW w jadłospisie? I jakie ćwiczenia lepiej wykonywać? Dodam, że w domu mam jedynie ekspander. Pozostaje mi ćwiczyć z przeciwwagą ciała chyba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madzia pierwsza redukcja ;p

Następny temat

Redukcja lgx18b

WHEY premium