SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dramat na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
1. WIEK: 30
2. WAGA: 107kg
3. WZROST: 190cm
4. WYMIARY:
-biceps: 47
-klatka: 131
-udo: 65
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: 3,5
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ostatni cykl skończony w marcu tego roku
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad 3 lata przerwy
11. POZIOM BF%: ~17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam. Lecę obecnie cykl 1-14 enan 250 pon/czw. Jestem w 8 tygodniu. W 6. tyg poleciało HCG 2x2500iu e3d. W 7. tygodniu wydarzyła mi się tragedia rodzinna i musiałem szybko wyjechać do innego miasta. Pakując się w mega stresie i prędkości nie zabrałem ze sobą towaru. Zorientowałem się gdy przyszedł dzień strzału. Na szybko zorganizowałem coś na miejscu. W ręce wpadł mi cypio Andro Medica. Przez ostatnie 7 tyg jechałem enana alphy (byłem bardzo zadowolony). O ile nie martwi mnie przejście z jednego estra na drugi, o tyle martwią mnie 2 rzeczy:
-jak duży „skok stężenia” odczuje organizm? Przerwa między iniekcjami wyniosła dokładnie 8 dni
-jak z jakością tego laba? Pytałem na „Polskich realiach..” ale bez odpowiedzi. Będzie git? Czy dalej szukać czegoś bardziej pewnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Podwyzszona CPK poze swiadczyc o zapaleniu miesni. Twoja jeszcze sie miesci w normie, a co wazne jej podwyzszenie wystepuje po treningu. To tyle oprocz grypy co mi przychodzi na mysl.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
jesli masz to bij to
a w te 8dni nie odczujesz skoku stezenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Masz bdb towar
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
I zacznij bić jak wcześniej robiles

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Żaden dramat 8dni to nic, leć dalej wg planu.

Przez 8mies biłem test co 15dni bo tylko tak miałem możliwość i było spoko.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Podkreślam ze mam Andro medica. 10 amp po 1ml, a nie Androchem we flakonie 10ml. Już raz na forum miała miejsce pomyłka tych 2 labów

Nie chciałbym się obudzić nagle ze bije coś co nie kopie bo nawet nie wiem w którym momencie bym się zorientował.

Jesteście pewni tej andro medici?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
I tak musisz coś wbic to wbijaj. A szukaj innego laba jak chcesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Po 8 dniach jesli przybijesz jakis slaby teston to po kilku dniach od tej iniekcji bankowo to odczujesz wiec czekaj i obserwuj.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
medica to nie znam myslalem ze androchema masz

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Jestem już po jednym strzale tego cuda. Zaraz poleci drugi. Nie wiem czy sobie wkręcam czy co ale mam wrażenie ze jakby słabo. Może placebo. Jak ktoś ma jakieś opinie to chętnie wysłucham. Jak nie to szukam dalej czegoś bardziej pewnego. Jak już znajdę to jak to rozegrać? Lecieć dalej innego laba jakby nigdy nic, czy coś zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Idz zbadaj testa i po problemie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - co wybrać?

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium