SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dramat na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
I czego mam oczekiwać po tych badaniach? Jestem po 7tyg bicia enana. W 4. tyg robiłem badania i byłem z teściem po za skala. Po jakim czasie bicia „kiepskiego teścia” będę widział i jaki wynik mi to wskaże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie wynik, tylko Twoje samopoczucie. Jak masz lipe to szybko poczujesz, że spada moc. Proste

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Dokładnie i libido i nastrój bardzo szybko się zmieniają na gorsze.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
crocodile
Dokładnie i libido i nastrój bardzo szybko się zmieniają na gorsze.


niekoniecznie zylem z testem ponizej normy przez ponad miesiac (spadek w krotkim okresie czasu z 8x norma do ponizej normy) i dowiedzialem sie o tym dopiero odbierajac wyniki badan, bylem wrecz pewien ze wszystko gra i buczy, bo czulem sie jak mlody Bog, bez zmian w jakimkolwiek aspekcie, a tu taki zonk na wynikach

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
W takim razie chyba jedyny logiczny wniosek jest taki ze wbijam to co mam i ogarniam coś bardziej pewnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
czellista
crocodile
Dokładnie i libido i nastrój bardzo szybko się zmieniają na gorsze.


niekoniecznie zylem z testem ponizej normy przez ponad miesiac (spadek w krotkim okresie czasu z 8x norma do ponizej normy) i dowiedzialem sie o tym dopiero odbierajac wyniki badan, bylem wrecz pewien ze wszystko gra i buczy, bo czulem sie jak mlody Bog, bez zmian w jakimkolwiek aspekcie, a tu taki zonk na wynikach


I libido, erekcje wszystko było oki?
W szoku teraz jestem i pierwszy raz takie coś słyszę.
Kilka dni na teściu poniżej normy może bym wytrzymał ale ponad miesiąc ciezko by było.
Ja jak mostkowalem i nie przybiłem e7d 250mg teścia tylko powiedzmy zapomniałem i poszło e9d to już widziałem dozą różnice szczególnie w samopoczuciu.
Z druiej strony kto wie moze sobie sam to wkręcałem?

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
naginator
I czego mam oczekiwać po tych badaniach? Jestem po 7tyg bicia enana. W 4. tyg robiłem badania i byłem z teściem po za skala. Po jakim czasie bicia „kiepskiego teścia” będę widział i jaki wynik mi to wskaże?


Badanie testa to koszt ok 20-25 zł to nie zbankrutujesz a będziesz wiedział co i jak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
lodzianin1
naginator
I czego mam oczekiwać po tych badaniach? Jestem po 7tyg bicia enana. W 4. tyg robiłem badania i byłem z teściem po za skala. Po jakim czasie bicia „kiepskiego teścia” będę widział i jaki wynik mi to wskaże?


Badanie testa to koszt ok 20-25 zł to nie zbankrutujesz a będziesz wiedział co i jak


Badanie to nie problem. Problemem dla mnie jest jego wynik.
1-7 biłem enana alphy 250mg pon/czw
7-8 przerwa
8-9 2 spoty andro medico

Kiedy i jaki wynik testa we krwi wskaże ze towar jest legit czy fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Taki z Ciebie duży chłop a panikujesz jak dziewczynka ...chłopie wbijaj towar i rośnij, bo srasz po majtach jak małolat jakiś. Jak zacznie forma spadać to zmień laba po prostu, to chyba logiczne jest ...albo zmień od razu bo głowa Ci siada już.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Gorzej jak zmieni i znowu będzie ta niepewność czy oby na pewno ten działa?

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - co wybrać?

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium