SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping, potrzebuje jakichś informacji dotyczących cyklu Testosteronu

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, potrzebuje pomocy co do cyklu Testoronu. Chodzi mi o to, aby troszeczke poszerzyło mnie w obręczy barkowej. Nie chcem brac całej kuracji z Deką, Metą itp, nie zależy mi na dużej masie mięśniowej tylko na poszerzeniu w barkach. Czy takie coś ogolnie Testosteron da rade zrobic??a może polecacie coś innego??:) Na siłke chodziłem kiedys w liceum 2,5 roku, teraz na studiach znowu zacząłem, siła rośnie wszystko git, ale w bareczkach szerokości by sie przydało troche. Mam kupione odżywki z tamtego roku:białko, kreta, zma, tribulus terestis i nitrous oxide. Brac to w czasie cyklu, czy może przed albo po...??Ogolnie mam bardzo szybką przemiane materii, im więcej jem tym wiecej siedze na klopie a przytyje moze 2 kg na długim odstępie czasu, uprawiam też sport-treningi mam 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny i dużo biegam.

1. WIEK:21
2. WAGA:71
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:35
-klatka:104
-udo:54
-talia:80
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3 lata z przerwami
6. DIETA: Ogólnie jem wszystko co siedzi w lodówce i na kuchence
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0 ten ma byc pierwszy
8. TRENING:Ogolno rozwojowy
9. CEL CYKLU:Poszerzenie w barkach, lekka masa mięśniowa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Bardziej do chudnięcia niż do tycia, szybka przemiana materii
13. STAN ZDROWIA:zdrowy:)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:105
-martwy ciąg:nie próbowałem
-przysiad: nie próbowałem

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1812
to nie koks Ci pomoże, a jakiś trening z nastawieniem na barki jeśli właśnie je chcesz poszerzyć/poprawić..

zacznij od diety i zwiększ treningi w tygodniu jeśli chcesz się poprawić.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm

https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_na_barki...-t232402.html

Zmieniony przez - geryy12 w dniu 2009-08-30 11:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
znasz jakiś trening z nastawieniem na barki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
podcigaj sie duzo na drazku bedziesz mial szerokie bary:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1812
podałem Ci dwa linki, warto je przeczytać, drugi link chłopak miał podobny problem do Twojego.

zaraz za pewne ktoś Ci pomoże bardziej doświadczony i da Ci jakieś dobre ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
Testosteron zawsze daje rade xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
chodzi mi o to zeby jakoś kości się rozrosły troche w obręczy barkowej, bo to jest właśnie problem że obręcz nie jest rozrośnięta....i myśle że może testosteron byłby dobrym sposobem zeby je pobudzic do rozrostu...czy może jestem w błędzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Boze, co tu sie dzisiaj dzieje!!?? Co jeden to lepszy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1812
Phoneme to pomóż koledze jeśli coś wiesz na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ręce opadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Po pierwsze, na szczescie to nie jest moj kolega, a po drugie jak ktos wypisuje takie brednie i jest anorektykiem w dziale Doping, to nie potrzebuje odpowiedzi tylko bana:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epi

Następny temat

Otwarta fiolka

WHEY premium