SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy i informacji (ph)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam chciałbym żeby mi ktoś doradził odnośnie tego suplementu "Oxavar
AC Pharma Lab
" po pierwsze czy to rzeczywiście mało szkodliwe ph jak zapewnia ulotka czy to tylko takie gadanie
drugie pytanie jest takie czy mogę po takim cyklu odblokować się "black devilem" dlatego ze z receptami mam raczej kiepsko
i ostatnie pytanie na jaki efekt można po tym liczyć i czy porostu nie lepiej kupic kreatynę bo efekt będzie podobny z góry dzięki za chcec pomocy jeśli macie jakieś doświadczenie z tym środkiem to tez będzie milo jak się podzielicie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364359 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668906
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Oxavar to 10 mg oxandrolonu w tabletce.Generalnie siła, definicja twardość, do łączenie z np.Testosteronem Propionat, Winstrolem. Jeśli zależy nam na masie to można się rozczarować chyba że połączmy z długim teściem ewentualnie metą jeśli chodzi o tabsy.Uważany z bezpieczny i pomaga w syntezie białka ale jak wszystkie orale ryję wątrobę ma maksa szczególnie przy dłuższych dawkach i cyklach. Reasumując lepiej zadbać o dobrą dietę, suplementację (BCAA, jabłczan kreatyny, dobre białko WPC na dzień izolat przed snem,dużo odpoczywać a następnie porządny trening dobrze zaplanowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 22
2. WAGA: 75
3. WZROST: 183
4. WYMIARY: nigdy nie sprawdzałem ale nie ma się czym chwalić
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata ale z przerwami
6. DIETA: jak to kiedys powiedzial pudzianowski jem to co lubie :)
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: trening jest praktycznie co dzien bo cwicze nie tylko sporty silowe
9. CEL CYKLU: pare kg up
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: mam zakola
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80
-martwy ciąg: nie wiem ale mysle ze ze 100 moze bym wyszarpal
-przysiad: z nog robie tylko bieganie i przysiady z malym ciezarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz dcp tak myslalem ze to jakas lipa jest dobrze ze zapytalem przed zakupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364359 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668906
Z taka dieta to nic nie osiagniesz nie oszukuj sie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol+Boldenon jak dawkować i czego się spodziewać

Następny temat

meta+susta+wino

WHEY premium