SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowy trening korygujący

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
tylko nie wiem jak to zrobić-> w domu nie mam warunków do cwiczenia na takich gumach a nie wiem co na co zamienic :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To nie gumy tulko zwykla lina, zerknij tutaj:

http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3

opisalem to troszke jasniej i dokladniej. Wierze w ciebie , przygotuj cos i daj do sprawdzenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
Poniedziałek:


Klatka piersiowa

Pompki z wykorzystaniem uchwytów liny 3x8
Pompki płasko 3x12 powt.
Przenoszenie hantli leżac 4x15

Dolny odcinek pleców
Skłony (babka) z obciążeniem (np. butelka z woda) 4x 20

Biceps
Uginanie ramion w podporze o kolano (hantlem) 3x12

Triceps
Pompki na taborecie ( wąski rozstaw rąk) 3x 10


Środa:

Mięśnie pleców


Podciąganie na drążku nachwytem 4x 8 ( z nogami na krześle)
Przyciąganie uchwytów liny do brzucha 4x 15
Rozciąganie expandera nad głową 4x15
Skłony (babka) z obciążeniem (np. butelka z woda) 4x 20


Piątek:


Nogi
Hack przysiady z obciążeniem na klatce 3x15
Wspięcia na palce z wykorzystaniem uchwytów liny 3x20

Barki
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x12
Rozciąganie ekspandera wzdłuż tułowia 4x15
Wyciskanie z uchwytami liny 3x10

Dolny odcinek pleców
Spięcia leżąc na brzuchu 3x 20


heh nie wiem czy o takie coś chodziło :) troszku podmieniłem niektóre ćwiczenia ale robiłem wg twojego treningu.Proszę o krytykę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No i bardzo dobrze Do tego rozciaganie i brzuszek i bedzie git.
Z lina musisz na poczatku troszke poeksperymentowac i opanowac wykonywanie cwiczen z jej uzyciem. Po paru treningach bedzie super. Zacznij od uginania na bicepsy i wczuj sie w zasade działania cwiczen z wykozystaniem liny.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
tylko jeszcze mam pytanko co do tej liny : gdzie taką mozna kupić ? i to ma być taka normalna najnormalniejsza czy takie cos co sie rozciąga :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Najzwyklejsza lina budowlana lub jezeli masz kase to do wspinaczki. Jak kupisz 5 m. takiej budowlanej (okolo 3-4 zł za metr) w sklepie z artykułami budowlanymi to Ci w zupełności wytarczy. Przeczytaj uwaznie opis wykonania z linku ktory wkleiłem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi ok ale myslisz ze taki trening sztuk walki moze rozwinac miesnie grzebietu? bo wiesz moje plecki sa baaaardzo slabo umiesnione i chyba to jest przyczyna ciaglego bolu w odcinku ledzwiowym....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rozwina, rozwina - szczegolnie zapasy, w drugiej kolejnosci judo.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
Mawashi mam jeszcze pytanie. Przed przystąpieniem do tego treningu czy znasz jakiś trening, który wspomógłby mnie w siłę do podciągania się na drążku? kiedyś Michail wspomniał mi o ruchach negatywnych. tylko nie wiem jak to wrzucić.czytalem w jakims poscie ze daleś program na 2 tygodnie dla jakiegoś kolesia co idzie do policji i czy w moim przypadku też byłby good? czy lepiej bedzie jak już odrazu zaczne domowy trening korygujący ? dodam ze podciąganie na drążku to priorytet dla mnie jeśli chodzi o siłe a zlikwidowanie jeśli chodzi o sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
zlikwidowanie LEKKO odstających łopatek rzecz jasna :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy trening wplywa na wzrost??

Następny temat

Jakieś poprawki?

WHEY premium