SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3071

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

65/180

Staż treningowy

6

Cel cyklu

sila masa

Stosowane już wcześniej suplementy

mono vitalmaxa

Przewidziane finanse na cykl

200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Witam zaczynam cykl na cm3 i chce dokupic dobra przedtreningowke myslalem nad saw'em treca lub 1MR BPi co proponujecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Jako pierwszą to wybierz SAWA,niedroga a wydajna.Poza tym na przyszłość pomyśl o złożeniu sobie samemu,praktycznie wszystkie skadniki dostaniesz w sklepie sfd,jednorazowy wydatek ale w przeliczeniu wyjdzie ci duuuzo taniej i wydajniej niż kupno gotowych.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28742
możesz spróbować sawa

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
a nie bedzie lepsze 1MR BPi boz tego co widze ma dobre opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28742
miałem cykl na cm3 i saw i nie narzekam, jak chcesz to możesz spróbować bpi, osobiście nie miałem więc nie mogę się wypowiedzieć

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Wookie12
a nie bedzie lepsze 1MR BPi boz tego co widze ma dobre opinie?


napisz co już jadłeś z przedtreningowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
to bedzie moja 1 przedtreningowka tylko nie chce wydac kasy w bloto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
ekonomiczniej wychodzi w prochu czy kaps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
a moze Peak Plutonium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
mi tam saw nie podchodzil a tez byl moja pierwsza przedtreningowka, nawet na czczo bylo bez rewelacji. teraz czekam na frictiona ;] licze na to ze mnie przeora ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
moj kolega tez bral wlasnie i na niego nie dzialalo probke bym sobie zalatwil i zobaczyl ale chce kupic cos pewnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś na zmęczenie

Następny temat

Przedtreningówka na raz

WHEY premium