SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra Rada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Mam małe pytanko a mianowicie trenuję od 3 lat i w końcu postanowiłem zainwestować troszkę w mały doping, wszakże nigdy nie miałem z tym styczności i tu pojawia się mój problem ponieważ nie wiem ile brać i co ile brać tak aby ten cykl dał jak najbardziej efektywne i efektowne wyniki. Dobra zakupiłem tak:
100x meta
10x teść prolongatum
15x winostrol depot (strzały)
20x silabolin

Ja 180cm, 96kg
dieta jem wszystko

Oczywiście odżyweczki swoja drogą.
Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
masz 4 środki ale każdego za mała ilość,wypełnij ankietę to się coś pomyśli https://www.sfd.pl/ANKIETA_-_Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
1. WIEK: 25
2. WAGA: 96
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3l
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ten bedzie pierwszy
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: ladny wygląd dobra def mieśni
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:-
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej tycia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nic z tych zeczy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg:210
-przysiad:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co z dieta panie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
diety nie masz,wymiarów nie znasz,ankieta nawet w połowie nie wypełniona,kpisz sobie albo podajesz wszystkie info albo nie zawracaj głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
a dieta gdzie w las poszła ? napisz coś o diecie .Nie zbudujesz masy mięśniowej bez białka wegli tł mikro i makro elementów .Sterydy to zaprawa murarska a cegły to jedzenie nie zbudujesz domu z samej zaprawy murarskiej bo się rozleci.potrzebne są składniki mineralne które są w Twoim "domu" oknami a regeneracja ciężki sumienny trening odpowiednie suple to reszta aby powstał ładny dom czyli dobra masa mięśniowa ,ale zapodałem metaforami heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Słuchaj nie kpie a wymiarów ni znam klatki bo dawno nie mierzyłem a ponadto nie mam w domy miarki krawieckiej a drewniana sie nie zmierze :)

stan zdrowia dobry
a dieta jem wszystko unikam fastów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dieta to podstawa zacznij od niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
"a dieta jem wszystko unikam fastów"
ale czy Ty zrozumiałeś przekaz mojej wypowiedzi czy była zbyt bardzo złożona rozchodzi się o to ,że jeśli nie dostarczysz odpowiedniej ilości białka węgli tł i mikro i makro elementów Twój organizm nic nie zbuduję.kleisz? koksy nie budują mięśni tylko są prekursorami skł odżywczych .bardzo przyspieszają przyswajanie skł odżywczych które trzeba dostarczyć z pożywieniem do mięśni i ustroju wewnętrznego to tak bardzo w skrócie.Jeśli nie będziesz miał dobrej diety "zbudujesz" mega zlanie i i po cyklu wszystko Ci zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Słuchaj mnie luki77 ja tu nie przyszedłem po rade dietetyczna wiem ze to podstawa nie musisz mi tego mówic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
niestety nie można ci niczego doradzić bo nie spełniasz podstawowych wymagań które są niezbędne aby stosować doping
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a cykl (pojedyncze pytanie).

Następny temat

UNICHEM

WHEY premium