SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ptrzebna dobra rada ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Witam ,
od października zamierzam wrócić po półtora miesięcznej przerwie do treningu . Na siłownie będę chodził 3x w tygodniu do tego raz bądź dwa na salkę treningową (worek brzuszki etc) . Na początku do treningu (oprócz diety) dorzucam witaminki vita min olimpu i chela mag także prawdopodobnie olimpu . Zależy mi na nie wielkiej redukcji tłuszczu (salka powinna wystarczyć) oraz rzeźbie ;)
Wrzucam ankiete :
1. WIEK: 20lat
2. WAGA: 87kg
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 37-38
-klatka:112
-udo:60
-talia:91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: prawie 3 lata (3 przerwy półtoramiesięczne w wakacje)
6. DIETA:
-białko: 185g
-węglowodany: 106g
-tłuszcz: 189g
-300 kcal (spalanie)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak cyklów sterydowych , 2cykle kreatynowe ;>
8. TRENING:3x w tyg + 1-2x aero
9. CEL CYKLU: redukcja masy , rzeźba przy okazji siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 7miesięcy temu jabłczan kreatyny
11. POZIOM BF%: - hmm nie wiem co to ;/
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):raczej do tycia choć ostatnio waga stoi
13. STAN ZDROWIA: ZDROWY :D
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Umiarkowane . Ani nie łysieje ani nadmiernie owłosiony nie jestem .
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: 120
-przysiad: 90

PYTANIE: Poszukuje jakiegoś suplementu (może być ph albo steryd bądź coś bardzo mocnego nie z ph i sterydów) . Chodzi mi po głowie Anavar ale w temacie ph i sterydów moja wiedza jest marna . Jest bardzo dużo środków dziwnych nazw i nie mogę się połapać . Byłby to mój pierwszy taki cykl dlatego proszę o wyrozumienie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
albo redukcja albo siła zdecyduj się
i lepiej dowiedź dział odżywianie i ułóż jakąś dobrą dietę bo saa/ph tylko zmarnujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
hmm diete mam z tym że jest to dieta na spalanie . Przy moich parametrach co byś polecił ? Najpierw redukcję czy od razu budowę masy ? Jeśli redukcję to coś dobrego żeby wspomóc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
za wczesnie na sterydy najpier pomysl o jakis suplach te mocniejsze rzeczy zostaw na pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
więc jak masz dietę redukcyjną to zapomnij o robieniu siły
zredukuj wpierw a potem myśl o robieniu suchego mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
lyknij winstrol 30mg ed i zbije cie, zredukujesz sie i sila tez pojdzie!

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
swietna porada z winkem solo na dzien dobry , proponowal bym najpier sie zredukowac i potem cos przybic

do autora : najpier zacznij cwiczyc ,a potem sie cos pomysli ,bo jak na razie to jeszcze cwiczyc nie zaczoles

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka strzykawka/ igła?

Następny temat

Jaka igła najlepsza

WHEY premium