SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNICHEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Witam co sądzicie na dzis o tej firmie Unichem wiem ze z 2 latka temu to srodki było dobre , dil mi zaproponował to i to po przystepnej cenie chodzi mi o winko inj, prop i npp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
co do tych 3 środków które wypisałeś nie wiem ale wiem o cypio z autopsji bo teraz biorę i jestem bardzo zadowolony papa puchnie agresja wzbiera retencja łapie i ogólnie już zaczynam go czuć a kumple którzy kończą cykl na cypio mieli bardzo dobre przyrosty.także cypio mogę polecić .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
moze ktoś sie jeszcze wypowie na temat środków z UNICHEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tyle moge powiedziec ze inne bym wybrał.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak masz ze starych zapasów to wbijaj, bo kiedyś było dobre, teraz jest wiele pewniejszych środków, a jak chce Ci wcisnąć po bardzo korzystnej cenie to raczej nie świadczy o tym, żeby było super działające.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw

ja jak idę do restauracji na obiad to wybieram z menu parę pozycji i się pytam kelnerki co szef kuchni poleca jak poleca coś z tego między czym sie zastanawiałem to skreślam tą pozycje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra Rada

Następny temat

prosze o pomoc w rozpisaniu cyklu pod sw

WHEY premium