SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra Dieta Na Mase ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
czy taka dieta jest dobra na masę ?
do utrzymania masy potrzebuje
Współczynnik BMR 1817.33
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3134.89
Węglowodany 55% 1724.19kcal = 431.05gram
Białko 15%% 470.23kcal = 117.56gram
Tluszcz 30% 940.47kcal = 104.5gram

wiec czy taki plan diety jest dobry na robienie masy ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
To jest dieta czy wypiska tego co jadles do tej pory ?
JEzeli dieta to jest FATALNA! A jezeli codziennie menu to wzuc tu diete...

masz tu link z podstawami odzywiania https://www.sfd.pl/Wstęp_do_odżywiania-t50408.html wiecej takich linkow masz w podwieszonych tematach.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
nie jest to moja dieta ? nie rozumiem czemu jest fatalna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Poprostu produkty zawarte w tym spisie sa tragicznie nie powinno tu byc rzeczy takich jak:
1. cukier.
2. slodkie jogurty
3. bialy chleb.
4. twarog chudy. Lepiej jesc półtłuty.
5. tunczykow z puszek tez nie powinno sie jesc codziennie.
6. margaryna.
7. przydalo by sie jakies mięso/ryba

Nie mowie, ze nigdy nie mozesz zjesc np jogurtu, ale jesc je codziennie uwazam za malo korzyste dla suchej masy miesniowej.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
cukier potrzebny mi jest tylko aby dodac lyzke do makaronu z twarogiem ;x margaryna bardzo malo aby sciac delikatnie jajko do ryzu no rozumiem z chlebem ale czym mam to zastopic twarozek wymienie tunczyk nie rozumiem dlaczego ;x mieso dodam do ryzu i jakies ziemniaki tez beda wystawilem ta diete aby ja dopracowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
vnovibdg
cukier potrzebny mi jest tylko aby dodac lyzke do makaronu z twarogiem ;x margaryna bardzo malo aby sciac delikatnie jajko do ryzu no rozumiem z chlebem ale czym mam to zastopic twarozek wymienie tunczyk nie rozumiem dlaczego ;x mieso dodam do ryzu i jakies ziemniaki tez beda wystawilem ta diete aby ja dopracowac :)


Jezeli chesz sie zalewac tlusta masa to niema tematu wtedy jesz jak Ci sie podoba. Moje wskazowki dotycza Cie jezeli zalezy Ci na stosunkowo czystej masie miesniowej.

1. cukier to gowno jakich malo a łyzka dziennie to zdecydowanie duzo.
2.margaryne zamienic na maslo to chyba maly problem.
3. tunczyk z puszki za 1,2zl to smieci. Bardzo obrobiona ryba. Mysle ze 2 puszki tygodniowo to max.
4. chleb wymien na razowy/zytni chleb albo jakies inne wegle. Ogolnie nalezy unikac produktow pszennych.
5. Koniecznie dodaj jakies mieso/rybe

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
zmienilem dodalem piers z kurczaka, kabanosy cukier i margaryna odstawiona chleb bedzie razowy ps.tunczyk 5 zl ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
to jakis tunczyk dla Kkrola ;] Pokaz ta diete jeszcze taz jak naniesiesz poprawki.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
kurde mam ja zrobioną w Microsoft Word ;x nie mogę dodać
ale masz linka
http://speedy.sh/7xRcP/Dieta.doc

ze skanuj sobie jeśli masz obawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Dlaczego nie zrobisz jej tutaj ? http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie bardzo dobry kalkulator kalorii. Potem mozesz wrzuc na forum zrzut ekranu z dieta.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
no zrobilem tam ;x czekaj dam ci ss
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NADWYŻKA KALORYCZNA

Następny temat

Kaloryczność / Rodzaje mięsa

WHEY premium