SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1674
A czy dżem moge sobie dorzucac do twarogu czy mi zaszkodzi jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1674
A a czy dżem moge sobie dorzucac do twarogu czy mi zaszkodzi jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2248
lepiej nie, bo i tak czy siak ma cukier.. nawet jak niskosłodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to co mam jeść żeby dobrze wyglądać( dobry brzuch) z czym twaróg? Moge tak sobie zjesc czasami jakies platki czekoladowe czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2248
twaróg możesz z jogurtem naturalnym, zdrowe życie nie oznacza złe życie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cztery miesiące temu ważyłem 69kg miałem dużo fatu, teraz waże 67 kg przybyło troche rzezby ale często mysle co jesc a czego nie zeby miec fajny brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
unikać słodyczy, żywności wysokoprzetworzonej i z umiarem wszystko w 5-7 posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to powiedzmy dzisiaj mój dzień jedzenia rano omlet z 4 białek jaj i szklanki płatków owsianych, po powrocie do domu obiad makaron brązowy z kawałkami piersi kurczaka i brokułami, teraz zjadłem sobie 3 bułeczki żytnie i na noc twaróg sobie wcinam z jogurtem tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no i jest w miarę okey, ale dołóż gdzieś tłuszcze i najlepiej llicz makroskadniki i kcal na potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zapotrzebowanie mam 3tys rano zjadłem z 650 obiad z 1200 teraz 3 bułki po 250kcal i jeszcze na noc został mi twaróg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwój klatki piersiowej.

Następny temat

Dieta. 17 lat, Piłkarz.