SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do doświadczonych...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ja mam podobne problemy tj z włosami i gino i powiem jak polecam, tj. tak
do teścia każdej ilośc penester do takiej to ok 1/6-1/8 tab. dziennie, nie wiem jak ja podzielisz ale tyle właśnie powinno byc, co do chamowania przyrostów to robie teraz cykl 1-10 prolka 200mg libol 250mg i metax na poczatek a silabolin na koniec i jak na razie a zaczynam 7 tydzień poszedłem 8-9kg a dodam że od 5tygodnia pojechalem ostro z nolvą więc ciut spadło nawet, więc myślę że w praktyce nie jest źle, co do włosów to bez porównania mniej rośnie niz bez penestaru, dla mnie to ważne bo już jestem z maqłpiony ostro,

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ile proscaru bierzesz teraz?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
na początku 1/4 teraz co kilka dni opuszczam dawkę

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16252
Zauważyłem w tym temacie kilka wypowiedzi o skutecznym wyleczeniu gino.
Czy mógłby ktoś się podzielić wiedzą jak tego dokonał?
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
W innych postach przeczytalem, ze proscar moze sie nawet przyczynic do powiekszenia gina, wiec daruje go sobie, a problem nadmiernego owlosienia narazie u mnie nie wystapil, pare tylko wyroslo dodatkowych

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Biore male dawki tescia (200mg co 5 dni) wiec z prostata tez nie powinno byc problemow...

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Zostaly mi jeszcze 3 iniekcje. Dokupie sobie jeszcze 1 paczke prolongatum i te ostatnie 3 walne po 3ml, bo sila juz niewiele rosnie W sumie bedzie 8 tygodni na cyklu. A moze 2 paczki dokupic i odrobine dluzej pociagnac niz 8 tygodni, jak myslicie? Na odblokowanie 32 tabletki tamofixenu (po 20mg) powinno chyba styknac, co?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
<<<<<<<<<<<Biore male dawki tescia (200mg co 5 dni) wiec z prostata tez nie powinno byc problemow..>>>>>>>>>>>

no niebyłbym tego taki pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
wszyscy sie boja o gino, wlosy, watrobe i ewentualnie cisnienie zapominajac, ze na cyklu prostata dostaje rowno, "nie ma to tamto"

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Nie jestem w stanie zabezpieczyc sie przed wszystkimi skutkami ubocznymi jakie moga wystapic przy stosowaniu koksu, ale mysle ze i tak podszedlem kompleksowo do tego tematu. Na wczesniejszych stronach wymienialem co biore. Prostata prostata, ale w tej chwili interesuje mnie odpowiedz na ostatnie pytanie z wczoraj i jesli bycie odpowiedzili to bylbym wdzieczny- 32 tabletki tamofixenu stykna na odblokowanie? Bede sie odblokowywal tak jak radzil mi Aleks, czyli przez pierwsze 5 dni po 40mg, a potem po 20mg. Przy takich dawkach sytknie mi tamofixenu na 27 dni.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Fake?Pilne!

Następny temat

PIERWSZY CYKL Z KOKSEM

WHEY premium