SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do doświadczonych...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nolvadex mozesz przyjmowac wieczorem a proviron w ciagu dnia.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dziekuje slicznie za bezcenne wskazowki! Bardzo mi pomogliscie. Chociaz sogami moge docenic pomoc, a dla Aleksa to sie przynajmniej 2 naleza Jeszcze raz dzieki!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Kurcze sorki, ale jutro przyznam sogi, bo jak probuje przyznac to mi wyskakuje ze sa problemy z otwarciem strony i zeby administratora zawiadomic...

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dzieki Aleks, ze skasowales powtarzajace sie posty. Cos mi sie forum kaszanilo wczoraj i to co wysylalem niby nie wchodzilo do postu, ale jednak potem okazalo sie ze weszlo. Sogi przyznane dla wszystkich ktorzy mi pomogli. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam! Odezwe sie w styczniu po cyklu

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Wszytko juz mam zgromadzone i od jutra zaczynam cykl Moja szafka wyglada jak apteka Metke wybralem Naposim, bo slyszalem duzo pozytywnych opinii o nim. Jeszcze ostatni szczegol. Dawke metki brac cala o jednej stalej porze codziennie, czy podzielic sobie na kilka dawek, np. 1 po sdniadaniu, 1 po obiedzie, 1 po silowni? Jak bedzie lepiej?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Na 2-3 dawki po posilkach.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Wiec tak zrobie. Bardzo dziekuje. A masz moze sprawdzony sposob na otwieranie ampulek z prolongatum? Sa na nich biale kropki, tzn ze w tym miejscu mam rozlamywac?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
Ja łamie przez ręcznik, kiedyś nacinałem nożem chropowatym ale uważam, że nie ma takiej potrzeby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Fake?Pilne!

Następny temat

PIERWSZY CYKL Z KOKSEM

WHEY premium