SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do doświadczonych...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
To luz, w takim razie bede dalej 7 lecial. Dlugosci maja 30mm. Tylko sprobuje nastepny strzal w tylek zrobic, zamiast w udo.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Troche zle wyliczylem tamofixen i nolvadex, bo poiczylem je tak zeby starczyly mi na 8 tygodni cyklu i tamofixen jeszcze na odblokowanie, a zapomnialem o tych 14 dniach po ostatnim strzale. Narazie wiec jem sam proviron, a po 14 dniach zaczne jeszcze 10mg tamofixenu dziennie to wtedy mi starczy na caly cykl. Powinno byc dobrze chyba co?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Może być.
A co hajsu nie masz żeby zacząć od poczatku a do PCt?

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Kasa by sie znalazla, ale nie ma chyba potrzeby. Mam 3 opakowania provironu, 2 tamofixenu i kupe innych rzeczy. Cykl mnie w sumie wyniosl ok.600zl. Mam nadzieje ze efekt bedzie warty tej kasy, bo latwo mi ona nie przyszla

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam ponownie! Skonczylem w piatek metke a na tesciu bede jechal jeszcze 4 tygodnie. Co do efektow to przyznaje ze sa eleganckie. Masy weszlo ok.6, 7kg. Niestety tluszczyku tez troche na brzuchu przybylo. Calyczas bralem 1 tabs. provironu w ciagu dnia, a przed snem 10mg tamofixenu + zincas forte i filomag i mimo tego guzek przy sutku sie powiekszyl. Jako ze skonczylem metke, poziom androgenow jest mniejszy wiec od wczoraj sprobowalem odstawic proviron i tylko tamofixen brac + witaminy i mineraly. Bede obserwowal na biezaco sutek i zobacze czy beda jakies dalsze zmiany. Jesli bedzie sie dalej powiekszal to najwyzej znow zaczne brac proviron. Co myslicie na temat tych dzialan?

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym zwiekszyl dawe nolwy na 40mg na pare ni az zniknie gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Jesli to pomoze to pewnie ze zwieksze. Tylko powiedz, czy cala dawke brac przed spaniem, czy lepiej 20mg w ciagu dnia i 20mg przed snem? Proviron narazie darowalem sobie, zeby przyrost byl wiekszy.

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bralem przed snem. w razie objawow gino zapodalem na pare dni az ustapilo i pozniej bralem po 20mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
proviron nie zmniejszy Twoich przyrostow mozesz go smialo szamas dalej

co do nolvy ,jezeli widzisz powiekszanie sie guzka zwiekszaj dawke, mysle ze 20mg to max jesli chodzi o zachamowanie jego rozwoju, 40mg o ktorych pisal Grechu mozna by udezyc po skonczeniu cyklu,
pamietajac o tym ze nolva mimo wszytko moze przycvzynic sie do zmnijszenia przyrostow (nie tylko ogranicznei retencji) nie ma co jej naduzywac...narazie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Dzieki za odpowiedzi. Zrobie w takim razie tak, ze proviron bede bral dalej po 1 tabs. dziennie, skoro nie powinien zmiejszyc przyrostow, a tamofixen zamiast 10mg przed snem bede bral 20mg i obserwowal co sie dzieje. Jesli sie poprawi to najwyzej znow wroce do 10mg. Dzieki za pomoc!

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Fake?Pilne!

Następny temat

PIERWSZY CYKL Z KOKSEM

WHEY premium